reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Oprah Winfrey i brytyjska para książęca w TVN24

dodano: 2021-03-07 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN24 TVN 24 „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym” W poniedziałek, 8 marca br. o godz. 20:30 w kanale TVN24 wyemitowany zostanie premierowo program „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”. Wystąpią Oprah Winfrey, Meghan Markle i Harry Mountbatten-Windsor. Program został wyprodukowany przez Harpo Productions. Za dystrybucję międzynarodową odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pokazany został na antenie CBS Television Network.

TVN24 TVN 24 „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprah Winfrey przeprowadzi z Meghan Markle, księżną Sussexu, wywiad, obejmujący czas od pierwszych chwil życia w rodzinie królewskiej, przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod presją opinii publicznej. Następnie dołączy do nich książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych Ameryki, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

Program został wyprodukowany przez Harpo Productions. Producentami wykonawczymi są Terry Wood oraz Tara Montgomery, a współproducentem wykonawczym jest Brian Piotrowicz. Za dystrybucję międzynarodową odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group. Emisja dwugodzinnego odcinka specjalnego zaplanowana była w w niedzielę, 7 marca br. w godzinach 20:00-22:00 czasu wschodniego/pacyficznego na antenie CBS Television Network w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
 
Harry Mountbatten-Windsor, Meghan Markle i Oprah Winfrey w programie „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, foto: TVN Discovery
Harry Mountbatten-Windsor, Meghan Markle i Oprah Winfrey w programie „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, foto: TVN Discovery


„CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym” - emisja w poniedziałek, 8 marca 2021 roku o godz. 20:30 w TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...