reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Oprah Winfrey i brytyjska para książęca w TVN24

dodano: 2021-03-07 23:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN24 TVN 24 „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym” W poniedziałek, 8 marca br. o godz. 20:30 w kanale TVN24 wyemitowany zostanie premierowo program „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”. Wystąpią Oprah Winfrey, Meghan Markle i Harry Mountbatten-Windsor. Program został wyprodukowany przez Harpo Productions. Za dystrybucję międzynarodową odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pokazany został na antenie CBS Television Network.

TVN24 TVN 24 „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprah Winfrey przeprowadzi z Meghan Markle, księżną Sussexu, wywiad, obejmujący czas od pierwszych chwil życia w rodzinie królewskiej, przez małżeństwo, macierzyństwo, działalność filantropijną aż po to, jak radzi sobie w życiu pod presją opinii publicznej. Następnie dołączy do nich książę Harry, aby porozmawiać o swojej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych Ameryki, a także nadziejach i marzeniach na przyszłość w związku z powiększającą się rodziną.

Program został wyprodukowany przez Harpo Productions. Producentami wykonawczymi są Terry Wood oraz Tara Montgomery, a współproducentem wykonawczym jest Brian Piotrowicz. Za dystrybucję międzynarodową odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group. Emisja dwugodzinnego odcinka specjalnego zaplanowana była w w niedzielę, 7 marca br. w godzinach 20:00-22:00 czasu wschodniego/pacyficznego na antenie CBS Television Network w Stanach Zjednoczonych Ameryki.
 
Harry Mountbatten-Windsor, Meghan Markle i Oprah Winfrey w programie „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, foto: TVN Discovery
Harry Mountbatten-Windsor, Meghan Markle i Oprah Winfrey w programie „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, foto: TVN Discovery


„CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym” - emisja w poniedziałek, 8 marca 2021 roku o godz. 20:30 w TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...