reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV w otwartym oknie sieci Inea

dodano: 2021-03-09 10:16
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Romance TV

Romance TV Od 1 do 31 marca br. Romance TV jest dostępny dla wszystkich klientów sieci Inea. W specjalnym otwartym oknie o nazwie „Z pazurem” i skierowanym do kobiet, widzowie zobaczą m.in. nowe premierowe adaptacje powieści Agathy Christie i Rosamunde Pilcher.

„ Rosamunde Pilcher: O herbacie i miłości” / Romance TV
Rosamunde Pilcher Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przez cały marzec wszyscy klienci sieci Inea będą mogli oglądać wiosenne propozycje kanału Romance TV. W każdą niedzielę stacja zaprasza na wielką dawkę emocji i premiery kryminałów „Małe morderstwa Agathy Christie” oraz kontynuację serii „Kryminalne zagadki Agathy Christie”. Wszystkie odcinki zostały nakręcone na kanwie powieści słynnej autorki.

Z kolei we wtorki Romance TV pokaże cztery nowe adaptacje romansów Rosamunde Pilcher w cyklu „Pozdrowienia z Kornwalii”. Będą to przepełnione miłością i namiętnością filmy o wzruszających, ludzkich historiach i z pozytywnym zakończeniem.

Z kolei 20 marca, z okazji Światowego Dnia Romantyki, stacja pokaże najbardziej romantyczne i ulubione hity widzów, dzięki którym przeniosą się w ekskluzywne miejsca na całym świecie, gdzie będą się dziać pełne emocji historie miłosne. Będą to trzy odcinki serialu „Hotel marzeń”, którego bohaterem jest menedżer Markus Winter, który z oddaniem opiekuje się gośćmi, czasem niefortunnie wikłając się przy tym w miłosne przygody.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 76mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 76mm

195 zł Więcej...