reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Powstaje wspólny newsroom polsatnews.pl i Wydarzeń Interii

dodano: 2021-03-08 11:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Grupa Polsat/satkurier.pl

Polsat News W ramach trwającego procesu integracji Interii z Grupą Polsat powstaje jeden wspólny newsroom dla Polsatnews.pl i Wydarzeń Interii. Decyzja ma na celu wzmocnienie pozycji obydwu portali, jako najważniejszych i najbardziej obiektywnych źródeł informacji w polskim internecie. Podobne działania przeprowadzono już wcześniej w stosunku do polsatsport.pl i Interii Sport.

Interia Wydarzenia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera, jeśli chodzi o informacje w polskim internecie. Połączone redakcje Polsatnews.pl i Wydarzeń Interii stworzą najlepszy zespół dziennikarzy wśród portali informacyjnych w Polsce - mówi Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu.

- Bardzo duży wzrost cytowalności w ostatnich miesiącach pokazał, jaki potencjał mają Wydarzenia Interii - dodaje Piotr Witwicki. - Chcemy maksymalnie wykorzystać możliwości, które daje Interii obecność w grupie Polsat i bliska współpraca obydwu redakcji.

Jeden wspólny newsroom w Warszawie dla polsatnews.pl i Wydarzeń Interii, oznacza, że nie będzie oddzielnego newsroomu w Krakowie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...