reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Marcin Rosłoń odpowiedzialny za dział piłka nożna w CANAL+ Sport

dodano: 2021-03-10 12:52 | aktualizacja: 2021-03-11 16:31
autor: Jerzy Kruczek | źródło: CANAL+

Canal+ Sport Marcin Rosłoń będzie koordynował pracę działu piłka nożna w redakcji sportowej CANAL+. Znany komentator sportowy to były piłkarz Legii Warszawa, z którą zdobył w 2006 roku mistrzostwo Polski. W przeszłości występował również w Lechu Poznań. 43-latek związany jest ze stacją od 2000 roku. Do tej pory za dział piłka nożna odpowiadał Rafał Wolski, który odszedł z CANAL+ po 15 latach.

Marcin Rosłoń, fot. CANAL+
Marcin Rosłoń


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Współpracę z redakcją sportową CANAL+ Marcin Rosłoń rozpoczął jeszcze w trakcie swojej zawodowej kariery piłkarskiej. Łącząc obowiązki komentatora i zawodnika, zdobył z Legią Warszawa mistrzostwo Polski w sezonie 2005/2006. Łącznie zagrał w Ekstraklasie 19 razy. Po zakończeniu kariery w pełni poświęcił się pracy dziennikarza. Najbardziej znany jest z komentowania meczów Premier League oraz PKO Bank Polski Ekstraklasy. Od 2015 roku Marcin Rosłoń jest także gospodarzem telewizyjnego programu dla biegaczy „O co biega”.
 

Marcin jest niezwykle istotną postacią redakcji, dziennikarzem o świetnym warsztacie i niesamowitej, rozległej wiedzy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na taką zmianę. Naturalnym krokiem w jego rozwoju jest wzięcie odpowiedzialności za rozbudowę działu piłki nożnej w naszej redakcji. Liczymy, że jego entuzjazm, zapał do pracy i profesjonalizm będą dla wszystkich dziennikarzy piłkarskich bodźcem do dalszego rozwoju

– mówi Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.

Bardzo lubię nowe wyzwania i rywalizację, ale najbardziej lubię grę do jednej bramki. Jestem wychowankiem CANAL+, znam tutaj każdy kąt i każdego dziennikarza w naszej redakcji. Wiem, że mamy świetny zespół, ale nie możemy osiąść na laurach. Będziemy się nadal rozwijać, bo mamy nad czym i przy czym pracować

– dodaje Marcin Rosłoń.

Do zadań Marcina Rosłonia będzie należało m.in. koordynowanie pracy działu piłka nożna CANAL+, współpraca przy opracowywaniu i przygotowaniu nowych formatów programów piłkarskich, konsultacje programowe dotyczące transmisji meczów i magazynów oraz stałe podnoszenie kwalifikacji dziennikarzy redakcji piłkarskiej w CANAL+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...