reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Music Box Polska rozszerza ofertę kanału

dodano: 2021-03-10 14:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Music Box Polska

Music Box Music Box Polska, zastępując w styczniu br. kanał Music Box UA na kanał muzyczny nadawany w języku polskim, zaoferowała nowe propozycje dedykowane polskiemu odbiorcy. Obok notowań muzycznych z Polski i całego świata, jak między innymi: TOP 20 USA, TOP 20 Euro, Chartlist #1, Top Dance Chart czy Top 20 Ukraine, stacja rozpoczęła emisję nowych programów z polskimi prowadzącymi.

Music Box Polska
Official Polish Top 40 Agata Nizińska Music Box Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
#Fresh Piątek to przegląd premierowych teledysków, nowości i ciekawostek ze świata muzyki, z premierową emisją w piątki o godz. 20:00. Program prowadzi tancerz i choreograf Tomasz Nakielski, znany ze współpracy z czołowymi artystami sceny muzycznej w Polsce i Europie. Z kolei The Official Polish Top 40 to lista przebojów prowadzona przez Agatę Nizińską – wokalistkę, aktorkę i autorkę tekstów. W programie, emitowanym w soboty o godz. 17:00, prezentowane są najpopularniejsze utwory, których dobór kierowany jest oficjalnymi danymi częstotliwości odsłuchów w Polsce.
 

- Wyróżnikiem Music Box Polska jest unikalne połączenie premierowych teledysków doskonale znanych artystów z propozycjami debiutantów, najciekawsze klipy zza wschodniej granicy oraz poddane cyfryzacji teledyski z lat 1990-2000. Ponadto stacja proponuje newsy ze świata muzyki, mody i kina. Relacje z czerwonego dywanu, koncertów i festiwali, a także ekskluzywne wywiady i patronaty nad wyjątkowymi wydarzeniami - informuje nadawca.

Kanał Music Box Polska należy do Music Box Group – holdingu z siedzibą w Warszawie. Obecnie Music Box Group prowadzi działalność na terenie Polski, Ukrainy, Rosji, Izraela oraz Gibraltaru. Music Box mają łączny zasięg pośród 80 mln odbiorców na całym świecie. Marka Music Box jest obecna na rynku medialnym od blisko czterdziestu lat. Uruchomienie polskiego kanału, otwierając nową kartę w historii holdingu, to nowy krok w rozwoju Music Box Group i ekspansji na europejski rynek.

Kanał Music Box Polska dostępny jest u operatorów sieci UPC Polska, Vectra, Toya, Inea, Multimedia Polska, a także w telewizji internetowej WP Pilot i Horizon GO. Przedstawiciele stacji zapowiadają dalsze prace nad zwiększeniem dostępności kanału, mające na celu dotarcie Music Box Polska do jak najszerszego grona odbiorców w Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...