reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-21 - 2021-10-22

Sport w polskiej TV 13.03.2021

dodano: 2021-03-12 14:48 | aktualizacja: 2021-03-12 20:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Leeds United – Chelsea FC Transmisja live z finału WTA World Tour Dubaj tylko w CANAL+ Premium.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj:
Finał
Garbine Muguruza - Barbora Krejcikova

Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Raków Częstochowa
Komentarz: Adrian Olek, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Uncasville: 
David Benavidez – Ronald Ellis
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Proksa
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – West Bromwich Albion
Komentarz: Adam Zakrzewski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – Hertha Berlin
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – Raków Częstochowa
Komentarz: Adrian Olek, Radosław Majdan

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Skrzyński, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Warta Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Burnley FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Now

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy – Walia

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia – Francja
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Werder Brema – Bayern Monachium
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC 1893 – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Elche CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski 

19:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SL Benfica – Boavista FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński

21:30 Piłka nożna: NOS Liga:
CD Tondela – Sporting CP
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Hellas Verona
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Stade Brestois 29
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – FC Schalke 04
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Benevento Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC 1893 – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
1. przejazd slalomu kobiet

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Engadyna:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
2. przejazd slalomu kobiet

14:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

15:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Engadyna:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet

17:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie kobiet

21:00 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Half-pipe
Komentarz: Adam Probosz
 
Eurosport 2

08:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Skoki akrobatyczne
Komentarz: Adam Probosz

09:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Sunny Valley:
Zawody

13:30 Kolarstwo szosowe: Paryż-Nicea:
Etap 7
Komentarz: Tomasz Jaroński,Stanisław Brzósko

15:05 Kolarstwo szosowe: Tirreno-Adriatico:
Etap 4
Komentarz: Adam Probosz,Dariusz Baranowski
 
Golf Channel

11:00 Golf: PGA European Tour – Commercial Bank Qatar Masters, Doha:
3. runda
Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – The Players Championship, Ponte Vedra Beach:
3. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Cádiz CF
Komentarz: Michał Kornacki, Leszek Orłowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Stade Brestois 29
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Bojanowski

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Casademont Zaragoza
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Arka Gdynia – Górnik Łęczna

14:45 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

17:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
Jastrzębski Węgiel – Trefl Gdańsk
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres SkyRes Rzeszów – Energa MKS Kalisz

05:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Leon Edwards – Belal Muhammad
 
Polsat Sport Extra

14:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

17:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Bieg na dochodzenie kobiet
 
Polsat Sport News

08:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Skoki akrobatyczne

09:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Skoki akrobatyczne

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Astoria Bydgoszcz – Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

21:00 Snowboard: Mistrzostwa Świata:
Half-pipe
 
Sportklub

08:30 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Jiangsu Dragons – Shanghai Sharks
Komentarz: Piotr Wesołowicz

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Petkim Spor – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor
Komentarz: Jakub Lipczik

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Pinar Karşiyaka
Komentarz: Jakub Ryś

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofaş – Beşiktaş Icrypex
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Hereda San Pablo Burgos – Lenovo Tenerife
Komentarz: Radosław Spiak

23:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Avondale:
Wyścig
Komentarz: Jan Ciosek
 
TVP Sport

11:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
UKS SMS Łódź – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Młyny Stoisław Koszalin – MKS Perła Lublin
Komentarz: Maciej Iwański, Iwona Niedźwiedź

15:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Engadyna:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Piotr Meissner

17:00 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

20:05 Boks: Tymex Boxing Night 16: 
Damian Wrzesiński – Julio Barraza
Komentarz: Piotr Jagiełło i Grzegorz Proksa, studio: Sebastian Szczęsny, Maciej Miszkin, Kacper Bartosiak, reporter: Maciej Barszczak

22:30 Boks: Tymex Boxing Night 16: 
Damian Wrzesiński – Julio Barraza


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...