dodano: 2021-03-13 01:15 | aktualizacja:
2021-03-13 08:49
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: „Od kadetów do seniorów - mistrzostwa Śląska w boksie”, Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Tauron Puchar Polski siatkarzy
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), Tauron 1. Liga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj i tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Liga NOS
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), biathlon
(więcej tutaj), narciarstwo dowolne
(więcej tutaj), snowboard
(więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
13 marca (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
7:50 (Eurosport 2) i 8:07 (Polsat Sport News)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ałmatach: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News i Eurosport 2
8:30
KSW49, Polsat Sport
9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:07
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ałmatach: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News
9:20 (Eurosport 2) i 23:00 (Polsat Sport News)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Sunny Valley: skicross, Polsat Sport News i Eurosport 2
10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight
10:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
11:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport
11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Górnik Łęczna, Polsat Sport
12:55
2. Bundesliga: SV Sandhausen - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
13:00
Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź, Ipla
13:00
Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy, Ipla
14:45
Tauron Puchar Polski siatkarzy, 1. półfinał: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
14:45
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
14:55
Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 3
15:00
Bundesliga: Werder Brema - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
15:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4
15:00
Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia - Miedź Legnica, Ipla
15:05
KSW57, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:25
Bundesliga: VfL Wolfsburg - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Marcin Gazda
15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:35 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku
16:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2
16:00
Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole, Ipla
16:10
La Liga Santander: Real Madryt CF - Elche CF, Eleven Sports 2
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
16:50
Tauron 1. Liga: KPS Siedlce - LUK Politechnika Lublin, Ipla
16:55
Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 3 i nSport+
17:00
Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Puszcza Niepołomice, Ipla
17:20 (Eurosport 1) i 17:30 (Polsat Sport Extra)
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Tauron Puchar Polski siatkarzy, 2. półfinał: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News
17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: Benevento Calcio Benewent - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
18:15 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
18:55
Liga NOS: SL Benfica Lizbona - Boavista FC Porto, Eleven Sports 2
19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
19:10
Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - GKS Jastrzębie-Zdrój, Ipla
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
20:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
20:30
Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport
20:40
Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:50 (Eurosport 1) i 21:00 (Polsat Sport News)
snowboard, mistrzostwa świata w Aspen: half-pipe, Polsat Sport News i Eurosport 1
21:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2
21:25
Liga NOS: CD Tondela - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2
21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:05 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
Noc z 13 na 14 marca (z soboty na niedzielę)
0:30 „Od kadetów do seniorów - mistrzostwa Śląska w boksie” - reportaż, Polsat Sport
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00
KSW46, Polsat Sport Extra
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
2:50
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
3:40
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
14 marca (niedziela)
5:00
UFC Fight Night, Polsat Sport
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra
6:00
narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Aspen: slopestyle, Polsat Sport News
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:07
narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Aspen: slopestyle, Polsat Sport News
8:07 (Polsat Sport News) i 17:00 (Eurosport 2)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ałmatach: podwójna jazda po muldach, Polsat Sport News i Eurosport 2
9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:07 (Polsat Sport News) i 19:00 (Eurosport 2)
narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Ałmatach: podwójna jazda po muldach, Polsat Sport News i Eurosport 2
10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play
10:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News
10:25
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:07
tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra
12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4
12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
12:07
tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
12:25
Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Chrobry Głogów, Polsat Sport
13:00 „Od kadetów do seniorów - mistrzostwa Śląska w boksie” - reportaż, Polsat Sport Extra
13:00
Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 1
13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play
13:05
tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
13:30 (Eurosport 1) i 13:45 (Polsat Sport Extra)
biathlon, Puchar Świata w Nowym Mieście na Morawach: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:05
tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News
14:25
Eredivisie: FC Utrecht - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 1
14:30
Eredivisie: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra
14:45
Tauron Puchar Polski siatkarzy: finał, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: Torino FC Turyn - Inter Mediolan, Eleven Sports 2
14:55
Serie A Tim: Parma Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski
15:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: RB Leipzig Lipsk- Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 1
16:10
La Liga Santander: Granada CF Grenada - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3
16:30
tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
16:40
Eredivisie: PEC Zwolle - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1
16:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
17:00
Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Lille OSC, Eleven Sports 2
17:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport
17:30
Energa Basket Liga: King Szczecin - GTK Gliwice, Polsat Sport News
17:30
Serie A Tim: Cagliari Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1
17:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
18:00
tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
18:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4
18:25
Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2
18:25
La Liga Santander: SD Eibar - Villarreal CF, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News
20:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:30 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4)
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
20:55
La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2
20:55
Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Nantes, Eleven Sport 3 i nSport+
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:20
SuperLega, 2. ćwierćfinał: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Vero Volley Monza, Polsat Sport News
21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 „Legendy Bundesligi: Karl-Heinz Rummenigge” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
Noc z 14 na 15 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport
0:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
KSW44, Polsat Sport
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:00 Bundesliga: „Najlepsi bramkarze Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
4:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.