reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-20 - 2021-04-21 - 2021-04-22

Sport w polskiej TV 14.03.2021

dodano: 2021-03-13 08:53 | aktualizacja: 2021-03-13 14:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu derbów północnego Londynu: Arsenal FC – Tottenham Hotspur. Transmisja live z meczu piłki ręcznej mężczyzn: eliminacje Mistrzostw Europy Polska – Holandia w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Sheffield United
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:15 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – Athletic Bilbao
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński 

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: 
Szkocja – Irlandia

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart 1893 – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Golden State Warriors – Utah Jazz
Komentarz: Edward Durda, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Piotr Domagała, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Piast Gliwice
Komentarz: Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – LOSC Lille
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – Arminia Bielefeld
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – Sampdoria Genua
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

17:05 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – LOSC Lille
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Pawłowski, Łukasz Wiśniowski 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Villarreal CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – FC Nantes
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC 1909 – Sampdoria Genua
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
SD Eibar – Villarreal CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski 

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu mężczyzn

10:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta mieszana

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu mężczyzn

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Pojedyncza sztafeta mieszana

15:10 Kolarstwo szosowe: Paryż-Nicea:
Etap 8
 
Eurosport 2

08:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Engadyna:
Bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet

10:25 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Engadyna:
Bieg na 50 km stylem dowolnym mężczyzn

13:15 Kolarstwo szosowe: Tirreno-Adriatico:
Etap 5
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Doha:
Finał
Komentarz: Jacek Person

19:00 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

16:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice – Piast Gliwice
Komentarz: Cezary Olbrycht, Wojciech Jagoda

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
TD Systems Baskonia – Real Madryt
Komentarz: Bartosz Tomczak, Kamil Chanas

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – Vitesse

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
PEC Zwolle – AFC Ajax
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FK Mlada Boleslav – SK Slavia Praga
 
Polsat Sport

05:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Leon Edwards – Belal Muhammad

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – Chrobry Głogów

14:45 Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
Finał

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK Bielsko-Biała
 
Polsat Sport Extra

10:30 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Sztafeta mieszana

13:45 Biatlon: Puchar Świata, Nowe Miasto na Morawach:
Pojedyncza sztafeta mieszana

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Feyenoord

16:30 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1. runda

18:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1. runda
 
Polsat Sport News

08:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Podwójna jazda po muldach

09:07 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ałmaty:
Podwójna jazda po muldach

11:07 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1. runda

12:07 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1. runda

13:05 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1. runda

14:05 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1. runda

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin – GTK Gliwice
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Movistar Estudiantes – RETAbet Bilbao Basket
Komentarz: Radosław Spiak

15:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Bahçeşehir Koleji – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
FC Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVP Sport

08:10 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Engadyna:
Bieg na 30 km stylem dowolnym kobiet
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Polska – Holandia
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

20:15 Snooker: Mistrzostwa Polski:
Finał
Komentarz: Sara Kalisz 

22:25 Snooker: Mistrzostwa Polski:
Finał
Komentarz: Sara Kalisz 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/6 Platinum Line rozdziela sygnał z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 RC20 UHD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 399 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama