reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-22 - 2021-04-23 - 2021-04-24

Druga liga FNL w Trikolor i Yandex

dodano: 2021-03-12 21:03
autor: RO | źródło: FNL/Trikolor TV

Trikolor Futbolowa Narodowa Liga, Yandex i wieloplatformowy operator Trikolor osiągnęli porozumienie, aby nadawać mecze FNL dla abonentów platformy satelitarnej Trikolor. Widzowie zobaczą mecze drugiej najpotężniejszej i najpopularniejszej ligi rosyjskiej piłki nożnej na nowym kanale Futbolnyj. Platforma DTH jest nadawana z pozycji orbitalnej 36°E i dla Syberii z 56°E.

ФНЛ
Futbolowa Narodowa Liga FNL Rosja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Futbolnyj, będący częścią projektu sportowego Sportiwnyj, jest dostępny dla klientów pakietu podstawowego Edinyj.

Dla Trikolor obecność transmisji na żywo z FNL na nowym kanale Futbolnyj jest bardzo ważna, ponieważ celowo pracujemy nad ulepszeniem oferty treści dla naszej widowni. Rosyjski sport i jego wspieranie są dla nas strategicznie ważne. Biorąc pod uwagę preferencje konsumenckie rosyjskich kibiców w zakresie oglądania piłki nożnej w telewizji i głęboką penetrację regionalną Trikolor, jesteśmy absolutnie pewni, że wszyscy na tym skorzystają - zarówno piłka nożna, nadawca i co najważniejsze - widz

- powiedział zastępca dyrektora generalnego ds. polityki treści Trikolor, Nikołaj Orłow.


Abonenci Trikolor będą mogli obejrzeć mecze wszystkich rund FNL drogą satelitarną i w Internecie. Bezpłatne transmisje będą prowadzone w aplikacji Trikolor Kino i TV na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV, a także na stronie internetowej kino.tricolor.tv.

Mecze FNL będą też oferowane na żywo przez Yandex, gdzie fani klubów ligowych przyzwyczaili się je oglądać przez ostatnie półtora sezonu.

Dla nas regularne występy w telewizji to niewątpliwie krok do przodu. Jesteśmy coraz bliżej naszych fanów, a właściwie zyskujemy nową widownię dzięki osiągnięciu współpracy z największym operatorem płatnej telewizji w Rosji. Planujemy kontynuować prace nad ulepszaniem naszych treści wraz z Yandex i Trikolor

- powiedział prezes FNL, Aleksandr Ałajew.


Źródło: telesputnik.ru  tricolor.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Famaval 100 TRX EL grafit

Wersja WZMOCNIONA portugalskiej anteny offsetowej firmy Famaval 100 TRX EL...

160 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama