reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-16 - 2022-08-17

Druga liga FNL w Trikolor i Yandex

dodano: 2021-03-12 21:03
autor: RO | źródło: FNL/Trikolor TV

Trikolor Futbolowa Narodowa Liga, Yandex i wieloplatformowy operator Trikolor osiągnęli porozumienie, aby nadawać mecze FNL dla abonentów platformy satelitarnej Trikolor. Widzowie zobaczą mecze drugiej najpotężniejszej i najpopularniejszej ligi rosyjskiej piłki nożnej na nowym kanale Futbolnyj. Platforma DTH jest nadawana z pozycji orbitalnej 36°E i dla Syberii z 56°E.

ФНЛ
Futbolowa Narodowa Liga FNL Rosja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Futbolnyj, będący częścią projektu sportowego Sportiwnyj, jest dostępny dla klientów pakietu podstawowego Edinyj.

Dla Trikolor obecność transmisji na żywo z FNL na nowym kanale Futbolnyj jest bardzo ważna, ponieważ celowo pracujemy nad ulepszeniem oferty treści dla naszej widowni. Rosyjski sport i jego wspieranie są dla nas strategicznie ważne. Biorąc pod uwagę preferencje konsumenckie rosyjskich kibiców w zakresie oglądania piłki nożnej w telewizji i głęboką penetrację regionalną Trikolor, jesteśmy absolutnie pewni, że wszyscy na tym skorzystają - zarówno piłka nożna, nadawca i co najważniejsze - widz

- powiedział zastępca dyrektora generalnego ds. polityki treści Trikolor, Nikołaj Orłow.


Abonenci Trikolor będą mogli obejrzeć mecze wszystkich rund FNL drogą satelitarną i w Internecie. Bezpłatne transmisje będą prowadzone w aplikacji Trikolor Kino i TV na urządzeniach mobilnych i telewizorach Smart TV, a także na stronie internetowej kino.tricolor.tv.

Mecze FNL będą też oferowane na żywo przez Yandex, gdzie fani klubów ligowych przyzwyczaili się je oglądać przez ostatnie półtora sezonu.

Dla nas regularne występy w telewizji to niewątpliwie krok do przodu. Jesteśmy coraz bliżej naszych fanów, a właściwie zyskujemy nową widownię dzięki osiągnięciu współpracy z największym operatorem płatnej telewizji w Rosji. Planujemy kontynuować prace nad ulepszaniem naszych treści wraz z Yandex i Trikolor

- powiedział prezes FNL, Aleksandr Ałajew.


Źródło: telesputnik.ru  tricolor.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...