reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Seriale i wybuchowe przygody w kwietniu w AMC

dodano: 2021-03-09 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W kwietniu br. kanał AMC poleca swoim widzom takie seriale jak „Preacher” i „Fear the Walking Dead” (sezon 6.), a w ramach pasma „Ryzykanci” takie produkcje filmowe jak „Uliczny wojownik”, „Jabberwock - Przebudzenie bestii”, „Anakonda 3: Potomstwo”, „Atomowy rekin”, „Bohater ostatniej akcji”, „Wyspa piratów”, „Zombieland” i „Rekinado 3: O rybia płetwa”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału AMC:

„Ryzykanci”:
emisja: w soboty (od 3 kwietnia br.) o 22:00
Jakkolwiek by ich nie nazwać - awanturnicy, śmiałkowie, straceńcy, desperaci - jak zapewnia nadawca, jedno jest pewne: nie będziemy się z nimi nudzić. Ryzykanci i ich wybuchowe przygody pojawią się w każdą sobotę, od 3 kwietnia br. o godzinie 22:00 w kanale AMC (więcej tutaj i tutaj).

„Ryzykanci”:
„Uliczny wojownik” („Street Fighter”)
reżyser: Steven E. de Souza, występują: Kylie Minogue, Jean-Claude Van Damme, Raul Julia, Byron Mann i Damian Chapa
emisja: w sobotę, 3 kwietnia br. o 22:00

Film akcji oparty na grze „Street Fighter”. W rolach głównych występują Jean-Claude Van Damme i Raul Julia. Pułkownik komandosów prowadzi tajną misję, której celem jest uratowanie porwanych pracowników organizacji międzynarodowej przed szalonym watażką.

„Ryzykanci”:
„Jabberwock - Przebudzenie bestii” („Jabberwock”)
reżyser: Steven R. Monroe, występują: Kacey Clarke, Tahmoh Penikett, Raffaello Degruttola i Michael Worth
emisja: w sobotę, 3 kwietnia br. o 23:55

Odważny wojownik Alec powraca do rodzinnej miejscowości i odnajduje swojego brata - kowala. W międzyczasie miasteczko zostaje zaatakowane przez skrzydlatą bestię, która porywa Jocelyn. Jak się okazuje, w kobiecie kochają się obaj bracia i postanawiają zabić potwora, żeby ją uwolnić.

„Preacher”
występują: Ruth Negga, Joseph Gilgun i Dominic Cooper
emisja: w poniedziałki o 22:00

Walczący z powołaniem kaznodzieja Jesse Custer (w tej roli Dominic Cooper) powraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, by objąć prowadzenie kościoła po swym zmarłym ojcu. Kiedy już ma porzucić ambonę, otrzymuje tajemniczą moc, dzięki której może zmusić ludzi do wykonywania swojej woli. Nie zdając sobie sprawy z tego, że dwóch aniołów podąża jego tropem, Jesse stara się zrozumieć nowe zdolności. Jednocześnie w jego życiu pojawiają się była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) z nie do końca legalnymi pomysłami oraz zmagający się z problemem alkoholowym wampir Cassidy (Joseph Gilgun). Gdy okrutny lokalny bogacz zaczyna zagrażać kościołowi Jessego, kaznodzieja werbuje przyjaciół do walki o Annville i dusze jego mieszkańców (więcej tutaj).

„Ryzykanci”:
„Anakonda 3: Potomstwo” („Anaconda 3: Offspring”)
reżyseria: Don E. FauntLeRoy, występują: Crystal Allen, David Hasselhoff i John Rhys-Davies
emisja: w sobotę, 10 kwietnia br. o 22:00

Dwie zmodyfikowane genetycznie 18-metrowe anakondy wydostają się z laboratoryjnych klatek i uciekają do lasu. Wyselekcjonowana grupa żołnierzy, myśliwych i naukowców stara się odnaleźć ogromne stworzenia. Czas ucieka, a królowa węży wkrótce urodzi setki kolejnych śmiercionośnych zwierząt.

„Ryzykanci”:
„Atomowy rekin” („Atomic shark”) 
reżyseria: Griff Furst, występują: Rachele Brooke Smith, Robert Joseph Camposecco „Bobby Campo”, David Faustino i Adam Ambruso
emisja: w sobotę, 10 kwietnia br. o 23:50

Ratowniczka zauważa niebezpieczną anomalię u wybrzeży San Diego i decyduje się na samobójczą misję. Werbuje grupę niezwykłych bohaterów, by pomogli jej ocalić zachodnie wybrzeże od całkowitej destrukcji.

„Fear the Walking Dead” 6
emisja: w poniedziałki (od 12 kwietnia br.) o 22:00

Wraz z coraz śmielszymi próbami uwolnienia pozostałych członków grupy przez Morgana (w tej roli Lennie James), rośnie desperacja Virginii (Colby Minifie) - musi odnaleźć siostrę i ochronić osady przed zagrożeniami z wewnątrz, a także spoza ich murów. Druga połowa szóstego sezonu pokaże, jak życie pod kontrolą Virginii wpłynęło na każdego członka grupy, która niegdyś uważała się za rodzinę. Powstaną nowe sojusze, relacje zostaną zniszczone, a lojalność na zawsze się odwróci. Kiedy wszyscy muszą stanąć po którejś ze stron, odkrywają znaczenie tego, że „Koniec jest początkiem” (więcej tutaj).

„Ryzykanci”:
„Bohater ostatniej akcji” („Last Action Hero”) 
reżyseria: John McTiernan, występują: Arnold Schwarzenegger, F. Murray Abraham, Art Carney i Charles Dance
emisja: w sobotę, 17 kwietnia br. o 22:00

11-letni Danny jest samotnym chłopcem, który ucieka od swojej posępnej rzeczywistości oglądając przygodowe filmy akcji ze swoim ulubionym bohaterem - Jackiem Slaterem. Gdy od swojego najlepszego przyjaciela dostaje specjalny bilet na nowy film, w magiczny sposób przenosi się do świata Jacka, w którym dobrzy ludzie zawsze zwyciężają. Sprawy wymykają się spod kontroli, gdy jeden ze złoczyńców kradnie fragment magicznego biletu Danny’ego i przenosi się do prawdziwego świata, gdzie przestępstwa często się opłacają (więcej tutaj).

„Ryzykanci”:
„Wyspa piratów” („Cutthroat Island”) 
reżyseria: Renny Harlin, występują: Geena Davis, Matthew Modine i Frank Langella
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 17 na 18 kwietnia br. o 0:30

Morgan Adams jest zachwycającą młodą piratką, która po niedawno zamordowanym ojcu dziedziczy statek oraz fragment mapy skarbów. Wyrusza na poszukiwania dwóch brakujących części układanki i zabójców swojego ojca, a towarzyszy jej William Shaw - czarujący złodziej i nałogowy kłamca (więcej tutaj).

„Ryzykanci”:
„Zombieland” („Zombieland”)
reżyseria: Ruben Fleischer, występują: Emma Stone, Abigail Breslin, Woody Harrelson i Jesse Eisenberg
emisja: w sobotę, 24 kwietnia br. o 22:00

W świecie opanowanym przez zombie Tallahassee odnajduje swoje życiowe powołanie - zabijanie nieumarłych. Z kolei strachliwy Columbus przetrwał dzięki ukrywaniu się i ucieczkom. Kiedy więc ci dwaj łączą siły nie są pewni, co jest gorsze: przegrana z zombie czy poleganie na sobie nawzajem.

„Ryzykanci”:
„Rekinado 3: O rybia płetwa” („Sharknado 3: Oh hell no!”)
reżyseria: Anthony C. Ferrante, występują: Tara Reid, Cassie Scerbo, Ryan Newman, Bo Derek, Mark McGrath, Ian Ziering, David Hasselhoff i Jack Griffo
emisja: w sobotę, 24 kwietnia br. o 23:45

Wschodniemu wybrzeżu Ameryki zagraża potężne rekinado. Dzielny Fin wraz ze swoją nieodzowną piłą łańcuchową musi ponownie zaryzykować życiem, by ocalić swoją córkę. Gdy mężczyzna dociera na wschód, okazuje się, że rekinado powiększyło się do niespotykanych dotąd rozmiarów (więcej tutaj).
 
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: Lewis Jacobs
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Ruth Negga w serialu „Preacher”, foto: AMC Networks International
Alycia Debnam-Carey w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Alycia Debnam-Carey w serialu „Fear the Walking Dead”, foto: AMC Networks International
Geena Davis i Matthew Modine w filmie „Wyspa piratów”, foto: AMC Networks International
Geena Davis i Matthew Modine w filmie „Wyspa piratów”, foto: AMC Networks International
Robert Joseph Camposecco „Bobby Campo” i Rachele Brooke Smith w filmie „Atomowy rekin”, foto: AMC Networks International
Robert Joseph Camposecco „Bobby Campo” i Rachele Brooke Smith w filmie „Atomowy rekin”, foto: AMC Networks International
Ryan Newman i Jack Griffo w filmie „Rekinado 3: O rybia płetwa”, foto: AMC Networks International
Ryan Newman i Jack Griffo w filmie „Rekinado 3: O rybia płetwa”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...