reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najgorsze polskie tatuaże” 2 wkrótce w TTV

dodano: 2021-03-16 01:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Najgorsze polskie tatuaże” W sobotę, 20 marca br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 8. odcinek 1. sezonu programu „Najgorsze polskie tatuaże”. Dodajmy, iż widowisko to mogli zobaczyć już użytkownicy serwisu VOD Player, a 1. odcinek widzowie telewizji TVN. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO. Występują Kaja Karolina Chodorowska, Sebastian Jaryszek „Junior”, Tomasz, Łukasz Kaczmarek „Bam” oraz Paweł Reduch. Nadawca przeprowadza właśnie casting do 2. serii tego programu.

TTV „Najgorsze polskie tatuaże”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Są takie osoby, które posiadają nieudany tatuaż i nie może już na niego patrzeć. Kiedyś wyglądał fajnie, ale teraz jest to powód do wstydu, gdyż najczęściej powstał pod wpływem impulsu. W programie „Najgorsze polskie tatuaże” tatuażyści zajmują się tymi „błędami młodości”. Trwa właśnie nabór do drugiego sezonu tego programu TTV (więcej tutaj).

„Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu, w którym profesjonalni tatuażyści przerabiają nieudane tatuaże. W każdym odcinku programu pojawia się czworo uczestników, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Właśnie startują poszukiwania uczestników do drugiej serii. Aby wziąć udział w castingu należy wysłać zgłoszenie poprzez stronę internetową producenta programu (przejdź na stronę).
 
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński


„Najgorsze polskie tatuaże” - sezon 2., premiera wkrótce w TTV. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...