reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najgorsze polskie tatuaże” 2 wkrótce w TTV

dodano: 2021-03-16 01:08
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Najgorsze polskie tatuaże” W sobotę, 20 marca br. o godz. 22:00 w kanale TTV wyemitowany zostanie premierowo 8. odcinek 1. sezonu programu „Najgorsze polskie tatuaże”. Dodajmy, iż widowisko to mogli zobaczyć już użytkownicy serwisu VOD Player, a 1. odcinek widzowie telewizji TVN. Za produkcję serii odpowiada firma Wiernik PRO. Występują Kaja Karolina Chodorowska, Sebastian Jaryszek „Junior”, Tomasz, Łukasz Kaczmarek „Bam” oraz Paweł Reduch. Nadawca przeprowadza właśnie casting do 2. serii tego programu.

TTV „Najgorsze polskie tatuaże”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Są takie osoby, które posiadają nieudany tatuaż i nie może już na niego patrzeć. Kiedyś wyglądał fajnie, ale teraz jest to powód do wstydu, gdyż najczęściej powstał pod wpływem impulsu. W programie „Najgorsze polskie tatuaże” tatuażyści zajmują się tymi „błędami młodości”. Trwa właśnie nabór do drugiego sezonu tego programu TTV (więcej tutaj).

„Najgorsze polskie tatuaże” to polska wersja amerykańskiego formatu, w którym profesjonalni tatuażyści przerabiają nieudane tatuaże. W każdym odcinku programu pojawia się czworo uczestników, dla których „dziara” to dziś powód do wstydu. Właśnie startują poszukiwania uczestników do drugiej serii. Aby wziąć udział w castingu należy wysłać zgłoszenie poprzez stronę internetową producenta programu (przejdź na stronę).
 
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński
Kaja Karolina Chodorowska w programie „Najgorsze polskie tatuaże”, foto: Grzegorz Liwiński


„Najgorsze polskie tatuaże” - sezon 2., premiera wkrótce w TTV. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...