Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Zaległe mecze Serie A i LaLigi w Eleven Sports

dodano: 2021-03-15 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

eleven serie a lazio napoli logo 360px.jpg Prawie co tydzień ostatnio w środku tygodnia rozgrywane są jakieś zaległe mecze, które były przekładane z powodu pandemii koronawirusa. W tym tygodniu w środę polecamy uwadze 2 zaległe mecze: jeden w Serie A: Torino -  Sassuolo, a drugi w LaLidze: Elche - Sevilla.  W środę o godz. 18:40 miał też odbyć szlagierowy mecz Juventusu z Napoli, ale ponownie został przełożony aż na 7 kwietnia 2021 r. na godz. 18:45. Prawdopodobnie będzie transmitowany w Eleven Sports.

Eleven Sports fot. Getty Images

Serie A: Torino vs. Sassuolo
To zaległy mecz 24. kolejki Serie A TIM. Drużyna Torino staje przed szansą ucieczki ze strefy spadkowej, ale musi pokonać ekipę Sassuolo. W październiku była tego bliska. Prowadziła już bowiem 3:1, ale pozwoliła sobie strzelić 2 gole w 2 minuty. W efekcie spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Podział punktów w tym meczu nie zadowoli żadnej ze stron. Sassuolo jest na dobrej 8. pozycji i stosunkowo mało spotkań przegrało - tylko 7, a Torino aż 11 przegranych przy 11 remisach i zaledwie 3 wygranych. Te drużyny zawsze grają na styk: remis lub różnica 1 bramki.

LaLiga: Elche vs. Sevilla
To będzie zaległy mecz z 2. kolejki hiszpańskiej ligi. Zaledwie 2 tygodnie temu Sevilla i Elche rywalizowały ze sobą na Estadio Manuel Martinez Valero. Niespodziewanie 2:1 wygrało Elche. Niedawno podopieczni Frana Escriby dali się we znaki także Realowi Madryt. Do 73. minuty prowadzili 1:0 na boisku rywala, ale potem do akcji wkroczył Karim Benzema, który sprawił, że wyjechali ze stolicy Hiszpanii bez punktu. Natomiast ekipa z Andaluzji po serii nieudanych meczów najpierw zremisowała z Borussią Dortmund 2:2, a w miniony weekend wygrała derby Sewilli z Betisem 1:0. Teraz zrobi wszystko, by zrewanżować się Elche za porażkę z 6 marca.