reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały filmowe FX HD i Sci FI HD FTA

dodano: 2021-03-16 17:35 | aktualizacja: 2021-03-16 19:25
autor: RO | źródło: parabola.cz

FX Channel 14 marca br. firma Wide Network Solutions (WNS) uruchomiła nowy multipleks DVB-S dla perskich kanałów telewizyjnych na wspólnym satelicie telekomunikacyjnym Turkmenistanu i Monako - TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E). Pozycja ta staje się coraz bardziej ciekawsza pod względem transmisji kanałów telewizyjnych.

Sci Fi SciFi


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy pakiet jest nadawany w wiązce wschodniej na częstotliwości 11,221 GHz, pol.V (SR: 27500, FEC: 2/3) i zawiera kilka kanałów filmowych emitowanych w postaci niezaszyfrowanej (FTA), w rozdzielczości HD i SD.

W multipleksie są dostępne FX HD, Sci FI HD, 247box TV HD, a także ITN (Iran TV Network), Iran International HD, T2 Tapesh, T2 Movies, PEN TV i szykujący się do startu Persian Film. Odbiór w zachodniej części Polski jest możliwy na antenach o wielkości 80-100 cm. Na wschodzie sygnał jest słabszy - konieczne są większe czasze.
 
Przekaz kanału Sci Fi HD [zap. parabola.cz]

Oferta jest przeznaczona dla widzów mówiących po persku, jednak biorąc pod uwagę fakt, że transmisje są FTA w wersji oryginalnej z napisami w języku perskim, oferta może być również atrakcyjna dla europejskiego widza. Szczególnie ze względu na obecność kanałów FX HD, Sci Fi HD i 247box TV HD.

Niestety kanały w nowym pakiecie nie zawierają elektronicznego przewodnika po programach. Dlatego widzom trudniej jest dowiedzieć się, jakie konkretnie treści są emitowane. Bardzo ciekawie zapowiadają się stacje filmowe FX HD i Sci Fi HD, które znane są z innych rynków, gdzie najczęściej są oferowane w płatnym modelu dystrybucyjnym.
 
Przekaz kanału FX HD [zap. parabola.cz]

Warto zaznaczyć, że 247box TV HD nie jest nowością na pozycji 52°E. Oryginalna emisja zawiera też EPG i można ją znaleźć na częstotliwości 10,887 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S /QPSK).

Parametry techniczne nowego pakietu WNS:
TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E)
tp. - (11,221 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S /QPSK)
Kodowanie: brak (FTA)

- kanały TV: FX HD, Sci FI HD, 247box TV HD, ITN, Iran International HD, T2 Tapesh, T2 Movies, PEN TV, Persian Film
 
Przekaz kanału 247box TV HD

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...