reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Londyn i fortuna w kwietniu w Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-03-14 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore W kwietniu br. kanał Polsat Viasat Explore poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Ścieki za 5 miliardów” i „Turkusowa gorączka”, a w ramach pasma „Soboty drugiej szansy” takie produkcje jak „Gruchoty za gotówkę”, „Demolka na antypodach”, „Ścieki za 5 miliardów”, „Turkusowa gorączka” i „Lodowi wikingowie”.

Polsat Viasat Explore


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Explore:

„Soboty drugiej szansy”:
emisja: w soboty (od 10 kwietnia br.) o 9:20
W kwietniu br. kanał Polsat Viasat Explore zaprasza do oglądania pięciu nowych serii, takich jak: „Gruchoty za gotówkę” (więcej tutaj), „Demolka na antypodach” (więcej tutaj), „Ścieki za 5 miliardów”, „Turkusowa gorączka” i „Lodowi wikingowie” (więcej tutaj). - Wiemy, że nie zawsze jest możliwość zobaczenia ich w chwili premiery, więc jeśli ktoś przegapił - jest okazja do nadrobienia - zachęca nadawca.

„Ścieki za 5 miliardów” („The Five Billion Pound Super Sewer”)
emisja: od środy, 14 kwietnia br. o 22:00

Sieć kanalizacyjna Londynu, zbudowana jeszcze w epoce wiktoriańskiej, jest przeciążona. Jej tunele są regularnie eksploatowane do granic możliwości, a do Tamizy trafia tygodniowo równowartość 300 basenów olimpijskich pełnych nieoczyszczonych ścieków, których łączna masa wynosi 39 milionów ton rocznie. Obecnie realizowany jest ogromny projekt inżynieryjny, który ma celu zwiększenie zdolności stolicy Wielkiej Brytanii do radzenia sobie z własnymi odpadami. Stworzenie super kanału to największa modernizacja londyńskiego systemu kanalizacyjnego od ponad 150 lat, ale jego budowa 90 metrów pod ulicami miasta jest również największym wyzwaniem inżynieryjnym od wielu lat.

„Turkusowa gorączka” („Turquoise Fever”)
emisja: od wtorku, 20 kwietnia br. o 22:00

Prawdziwa fortuna czeka na północ od Las Vegas. Bezlitosna pustynia na terenie amerykańskiej Wielkiej Kotliny może nie wydawać się idealnym miejscem do zdobycia bogactwa, ale pod tą jałową ziemią kryje się skarb wart miliony - wyzwanie polega na tym, by wiedzieć, jak go znaleźć. Rodzina Ottesonów od trzech pokoleń wydobywa jedne z najbardziej poszukiwanych turkusów na świecie. Widzowie śledzić będą losy klanu, który w swojej bazie w Tonopah w stanie Nevada walczy z trudnymi warunkami i niebezpieczeństwami. Od detonacji materiałów wybuchowych na zdradliwych zboczach po presję sprostania wymaganiom międzynarodowych nabywców: każdy dzień jest szaloną przygodą, a granica między porażką a sukcesem zawsze jest bardzo cienka.
 
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World
Myron Hartwin i Lauren Hartwin w programie „Demolka na antypodach”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...