reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nowy aranż” wkrótce w telewizji WP

dodano: 2021-03-18 04:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP „Nowy aranż” W niedzielę, 25 kwietnia br. o godz. 13:00 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Nowy aranż”, którego producentem jest Marta Szkutnik Good Move Production. Nadawca prowadzi właśnie casting, w którym wybrani zostaną uczestnicy tego widowiska. Program poprowadzą Karolina Jakubowska i Paweł Jakubowski.

WP „Nowy aranż”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Nowy aranż” to program, jakiego jeszcze w telewizji WP nie było. Pokazane zostaną w nim błyskawiczne (które można zrobić w maksymalnie jeden weekend) metamorfozy pomieszczeń. Obecna sytuacja zmusiła nas do zmiany: pracy w domu, zdalnego nauczania, czy w ogóle do przebranżowienia się, tak więc nasze dotychczasowe pomieszczenia straciły pierwotne funkcje - salon jest biurem, garaż - siłownią, a balkon - jedyną oazą spokoju. „Nowy aranż” to program o tym, jak niewielkim nakładem czasu i pracy, z pomysłami i wskazówkami, zaaranżować naszą przestrzeń, by spełniała lepszą, bardziej praktyczną dla nas funkcję.

„Nowy aranż” to produkcja własna telewizji WP, w której widzowie zobaczą cały proces aranżacji wnętrza. Jedynym dozwolonym działaniem będzie tapetowanie, malowanie ścian, podłóg czy kafelków. W każdym odcinku prowadzący Karolina i Paweł Jakubowscy​ - małżeństwo i architekci wnętrz, będą podążać za potrzebami i historią bohaterów programu. Całość będzie niespodzianką dla jednego z członków rodziny, który nie będzie uczestniczył ​w przemianie, a zobaczy ją w finale. Premiera programu odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia br. o godzinie 13:00 (więcej tutaj).

„Nowy aranż” - emisja w niedziele (od 25 kwietnia 2021 roku) o godz. 13:00 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Antena Famaval 100 TRX EL grafit

Wersja WZMOCNIONA portugalskiej anteny offsetowej firmy Famaval 100 TRX EL...

160 zł Więcej...
reklama