reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nowy aranż” wkrótce w telewizji WP

dodano: 2021-03-18 04:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP „Nowy aranż” W niedzielę, 25 kwietnia br. o godz. 13:00 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek programu „Nowy aranż”, którego producentem jest Marta Szkutnik Good Move Production. Nadawca prowadzi właśnie casting, w którym wybrani zostaną uczestnicy tego widowiska. Program poprowadzą Karolina Jakubowska i Paweł Jakubowski.

WP „Nowy aranż”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Nowy aranż” to program, jakiego jeszcze w telewizji WP nie było. Pokazane zostaną w nim błyskawiczne (które można zrobić w maksymalnie jeden weekend) metamorfozy pomieszczeń. Obecna sytuacja zmusiła nas do zmiany: pracy w domu, zdalnego nauczania, czy w ogóle do przebranżowienia się, tak więc nasze dotychczasowe pomieszczenia straciły pierwotne funkcje - salon jest biurem, garaż - siłownią, a balkon - jedyną oazą spokoju. „Nowy aranż” to program o tym, jak niewielkim nakładem czasu i pracy, z pomysłami i wskazówkami, zaaranżować naszą przestrzeń, by spełniała lepszą, bardziej praktyczną dla nas funkcję.

„Nowy aranż” to produkcja własna telewizji WP, w której widzowie zobaczą cały proces aranżacji wnętrza. Jedynym dozwolonym działaniem będzie tapetowanie, malowanie ścian, podłóg czy kafelków. W każdym odcinku prowadzący Karolina i Paweł Jakubowscy​ - małżeństwo i architekci wnętrz, będą podążać za potrzebami i historią bohaterów programu. Całość będzie niespodzianką dla jednego z członków rodziny, który nie będzie uczestniczył ​w przemianie, a zobaczy ją w finale. Premiera programu odbędzie się w niedzielę, 25 kwietnia br. o godzinie 13:00 (więcej tutaj).

„Nowy aranż” - emisja w niedziele (od 25 kwietnia 2021 roku) o godz. 13:00 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...