reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-08-05 - 2021-08-06 - 2021-08-07

Sport w polskiej TV 19.03.2021

dodano: 2021-03-18 16:28 | aktualizacja: 2021-03-19 15:10
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk. Transmisje live z losowania 1/4 finału LM i 1/8 finału LE w Eurosporcie i Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału
Ekaterina Alexandrova - Margarita Gasparyan
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Klaudia Jans - Ignacik

13:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału
Vera Zvonareva - Anastasia Gasanova
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz - Kostecka

15:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału
Jaqueline Cristian - Svetlana Kuznetsova
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Toronto Raptors – Utah Jazz
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

16:30 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
1/4 finału
Jaqueline Cristian - Svetlana Kuznetsova [dokończenie meczu]
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski 

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC – Leeds United
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – AS Monaco
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
DSC Arminia Bielefeld – RB Lipsk
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Levante UD
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Parma Calcio 1913 – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Losowanie par 1/4 finału

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par 1/8 finału

15:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn
 
Eurosport 2

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
Drużynowy slalom gigant równoległy

15:30 Kolarstwo szosowe: Bredene Koksijde Classic:
Wyścig
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Fists of Fury III:
Regian Eersel – Mustapha Haida
Komentarz: Krzysztof Sendecki
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
2. runda
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – AS Monaco
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Losowanie par 1/4 finału

13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA:
Losowanie par 1/8 finału
 
Polsat Sport

12:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski kobiet

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Energa MKS Kalisz – Developres SkyRes Rzeszów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Cuprum Lubin
 
Polsat Sport Extra

05:00 Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/4 finału

14:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału

16:00 Tenis: ATP World Tour, Dubaj:
1/2 finału

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Łęczna – Korona Kielce

03:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału

05:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Acapulco:
1/2 finału
 
Polsat Sport News

15:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg sprinterski mężczyzn

18:00 Sporty walki: KSW 59:
Ceremonia ważenia
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Büyükçekmece Basketbol – Frutti Extra Bursaspor

18:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Palmiarnia Zielona Góra – ASTS Olimpia-Unia Grudziądz
Komentarz: Radosław Gielo
 
TVP Sport

13:30 Sporty walki: ONE Championship - Fists of Fury III:
Regian Eersel – Mustapha Haida
Komentarz: Patryk Prokulski

18:00 Piłka ręczna kobiet: Mecz towarzyski: 
Polska – Czechy
Komentarz: Piotr Dębowski, Robert Lis

20:15 Boks: MB Boxing Night 9
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa

22:20 Boks: MB Boxing Night 9:
Robert Parzeczewski – Facundo Nicolas Galovar
Komentarz: Sebastian Szczęsny, Grzegorz Proksa


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Antena Galaxy Viva Combo V/H 24dB

Nowoczesna antena szerokopasmowa Galaxy Viva. Do w obu odbioru naziemnych...

109 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...