Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z PKO Ekstraklasy w 4K:Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk. Transmisje live z losowania 1/4 finału LM i 1/8 finału LE w Eurosporcie i Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport
11:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 1/4 finału Ekaterina Alexandrova - Margarita Gasparyan
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Klaudia Jans - Ignacik
13:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 1/4 finału Vera Zvonareva - Anastasia Gasanova
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz - Kostecka
15:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 1/4 finału Jaqueline Cristian - Svetlana Kuznetsova
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski
01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors – Utah Jazz
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 2
16:30 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 1/4 finału Jaqueline Cristian - Svetlana Kuznetsova [dokończenie meczu]
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski
21:00 Piłka nożna: Premier League: Fulham FC – Leeds United
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny CANAL+ Sport 3
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda Eleven Sports 1
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Étienne – AS Monaco
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak Eleven Sports 2
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: DSC Arminia Bielefeld – RB Lipsk
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 3
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis – Levante UD
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Marcin Gazda Eleven Sports 4
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Parma Calcio 1913 – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica Eurosport 1
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie par 1/4 finału
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie par 1/8 finału
15:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sprinterski mężczyzn Eurosport 2
12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide: Drużynowy slalom gigant równoległy
15:30 Kolarstwo szosowe: Bredene Koksijde Classic: Wyścig Fightklub
13:30 Sporty walki: ONE Championship - Fists of Fury III: Regian Eersel – Mustapha Haida
Komentarz: Krzysztof Sendecki Golf Channel
19:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens: 2. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Cracovia
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Żewłakow
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Étienne – AS Monaco
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak Polsat Sport Premium 1
12:00 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Losowanie par 1/4 finału
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie par 1/8 finału Polsat Sport
12:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg sprinterski kobiet