Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – Borussia Dortmund
Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
12:00 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz - Kostecka
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport 2
13:30 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg: 1/2 finału
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo – Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk
20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Radosław Hyży CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Płock
Komentarz: Rafał Dębiński, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
21:00 Piłka nożna: Premier League: Brighton & Hove Albion – Newcastle United
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Gutka CANAL+ Now
15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Szkocja – Włochy
17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Irlandia – Anglia
21:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów: Francja – Walia Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski
18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Everton FC – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Valladolid – Sevilla FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski Eleven Sports 2
13:15 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: Bournemouth – Southampton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Spezia Calcio – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
21:30 Piłka nożna: NOS Liga: Sporting CP – Vitória SC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński Eleven Sports 3
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: FC Crotone – Bologna FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
19:00 Piłka nożna: NOS Liga: Portimonense SC – FC Porto
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Hamburger SV – 1. FC Heidenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Eintracht Frankfurt – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Valladolid – Sevilla FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski Eurosport 1
09:00 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Lenzerheide: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
10:00 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Lenzerheide: 1. przejazd slalomu kobiet
12:00 Narciarstwo alpejskie: Pucharu Świata, Lenzerheide: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
12:45 Skoki narciarskie kobiet: Pucharu Świata, Niżny Tagił: Konkurs indywidualny
17:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Aspen: Slopestyle
20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Aspen: Slopestyle Eurosport 2
11:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal: Konkurs skoków
Komentarz: Paweł Ulbrych
12:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide: 2. przejazd slalomu kobiet
14:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal: Bieg na 10 km
Komentarz: Paweł Ulbrych
15:15 Biatlon: Puchar Świata, Östersund: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
16:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Aspen: Slopestyle Golf Channel
11:00 Golf: European Tour, Nairobi: 3. runda
Komentarz: Jacek Person
20:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens: 3. runda
Komentarz: Jacek Person nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Athletic Bilbao – SD Eibar
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Lipiński
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Olympique Marsylia
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Casademont Zaragoza – Movistar Estudiantes
Komentarz: Edward Durda, Radosław Hyży Cyfrowy Polsat PPV
20:00 Sporty walki: KSW 59: Mariusz Pudzianowski – Serigne Ousmane Dia
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski