reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-30 - 2021-12-01

20-22.03 Polsat Sport: Derby Glasgow i magazyny

dodano: 2021-03-20 02:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 20-21 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, Scottish Premiership, Emirates FA Cup, LaLiga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj i tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), LaLiga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

20 marca (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:50 (Eurosport 2) i 12:15 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 Bundesliga: „Bundesliga Weekly - magazyn” - magazyn, Eleven Sports 2

12:55 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - 1. FC Heidenheim, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

13:10 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: AFC Bournemouth - Southampton FC, Eleven Sports 2

13:30 (Polsat Sport News) i 21:45 (Eurosport 1) snowboard: Puchar Świata w Berchtesgaden, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Chrobry Głogów, Ipla

14:45 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Trefl Gdańsk - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

14:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:55 Serie A Tim: FC Crotone - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - VfB Stuttgart, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

15:00 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Bruk-Bet Termalica, Ipla

15:15 biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Werder Brema - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 4

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:40 KSW54, Polsat Sport News

15:50 (Polsat Sport News) i 21:45 (Eurosport 1) snowboard: Puchar Świata w Berchtesgaden, Polsat Sport News i Eurosport 1

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:15 (Eurosport 2), 17:15 (Eurosport 1) i 22:30 (Polsat Sport News) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Aspen: slopestyle, Polsat Sport News, Eurosport 1 i Eurosport 2

16:20 KSW55, Polsat Sport Fight

16:55 Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3 i nSport+

17:00 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - GKS Bełchatów, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Strzelce Opolskie, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - Polski Cukier Avia Świdnik, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: DPD IŁCapital Legionovia Legionowo - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport News

17:30 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Everton FC Liverpool - Manchester City FC, Eleven Sports 1

17:30 Bundesliga: „Najlepsi dryblerzy Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 Tauron 1. Liga: BAS Białystok - KPS Siedlce, Ipla

17:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

18:25 La Liga Santander: SD Huesca - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 4

18:55 Liga NOS: Portimonense SC Portimão - FC Porto, Eleven Sports 3

19:00 Tauron 1. Liga: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Sulęcin, Ipla

19:15 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 (Eurosport 1) i 20:00 (Polsat Sport News) snowboard, Puchar Świata w Aspen: slopestyle, Polsat Sport News i Eurosport 1

19:55 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Emmen, Polsat Sport Extra

20:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga, faza play-off: PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

20:30 (Eleven Sports 1) i 20:55 (Eleven Sports 4) La Liga Santander: Real Valladolid - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

21:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

21:25 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - Vitoria SC Guimarães, Eleven Sports 2

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 „Od kadetów do seniorów - mistrzostwa Śląska w boksie” - reportaż, Polsat Sport Extra

23:00 SuperLega, 3. ćwierćfinał fazy play-off: Vero Volley Monza - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport Extra

23:00 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 20 na 21 marca (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 KSW32, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

4:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21 marca (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW48, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:20 (Eurosport 2) i 9:30 (Polsat Sport News) snowboard, Puchar Świata w Berchtesgaden: slalom równoległy mieszany, Polsat Sport News i Eurosport 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:07 snowboard, Puchar Świata w Berchtesgaden: slalom równoległy mieszany, Polsat Sport News

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:07 snowboard, Puchar Świata w Berchtesgaden: slalom równoległy mieszany, Polsat Sport News

11:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

12:07 „Od kadetów do seniorów - mistrzostwa Śląska w boksie” - reportaż, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Hellas Verona FC Werona - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Widzew Łódź, Polsat Sport

12:55 Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:00 biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:05 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

13:25 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 1

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:25 Eredivisie: AZ Alkmaar - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:25 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Chelsea FC Londyn - Sheffield United FC, Eleven Sports 2

14:30 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn piłkarski, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 3

15:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:15 (Eurosport 1) i 15:30 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Östersund: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 1

15:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:55 Fortuna: Liga: SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:10 La Liga Santander: Villarreal CF - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 4

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga, ćwierćfinał fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:30 Emirates FA Cup, ćwierćfinał: Leicester City FC - Manchester United FC, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

17:55 Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - FC Augsburg, Eleven Sports 3

18:00 SuperLega, 3. ćwierćfinał: Sir Safety Conad Perugia - Allianz Milano, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SFC Opava Opawa, Polsat Sport Premium 2

19:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: przegląd najważniejszych wydarzeń, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 (Eurosport 1) i 23:30 (Polsat Sport News) snowboard, Puchar Świata w Aspen: halfpipe, Polsat Sport News i Eurosport 1

19:55 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - ADO DEN Haag Haga, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: Real Sociedad - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 Serie A Tim: wywiad z Giorgio Chiellinim - wywiad, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: AS Roma Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:55 Liga NOS: SC Braga - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 21 na 22 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 KSW55, Polsat Sport

1:00 KSW33, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

139 zł Więcej...