reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-23 - 2021-09-24

Sport w polskiej TV 21.03.2021

dodano: 2021-03-20 10:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu The Emirates FA CupLeicester City – Manchester United. Transmisja live z finału WTA World Tour Sankt Petersburg tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow 

14:30 Tenis: WTA World Tour, Sankt Petersburg:
Finał
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz - Kostecka

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Deportivo Alavés
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – Elche CF
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński  

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Stal Mielec
Komentarz: Adam Marchliński, Radosław Majdan 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Legia Warszawa
Komentarz: Rafał Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille – Nîmes Olympique
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Bojanowski

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Orlando Magic
Komentarz: Bartosz Tomczak, Hubert Radke
 
CANAL+ Now

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Boston Celtics – Orlando Magic
Komentarz: Bartosz Tomczak, Hubert Radke
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban 

16:00 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz:  Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Leicester City – Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – FC Barcelona
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Łukasz Wiśniowski
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Atalanta Bergamo
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

14:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC – Sheffield United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Benevento Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg – FC Augsburg
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – Atalanta Bergamo
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Cádiz CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda 

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
SC Braga – SL Benfica
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

09:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Lenzerheide:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal:
Bieg na 10 km

15:15 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

16:15 Snowboard: Puchar Świata, Aspen:
Halfpipe

20:00 Snowboard: Puchar Świata, Aspen:
Halfpipe
 
Eurosport 2

09:30 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy mieszany

11:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal:
Konkurs skoków

13:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Niżny Tagił:
Konkurs indywidualny

14:30 Kolarstwo kobiet: Trofeo Alfredo Binda:
Wyścig
 
Golf Channel

11:00 Golf: European Tour, Nairobi:
Finał
Komentarz: Jacek Person

20:00 Golf: PGA Tour, Palm Beach Gardens:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

14:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
AZS UW Darkomp Wilanów – LSSS Team Lębork
Komentarz: Adam Zakrzewski, Wojciech Jagoda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Granada CF 
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia BC – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Bartosz Tomczak, Hubert Radke
 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Dynamo Czeskie Budziejowice – AC Sparta Praga

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – ADO Den Haag
 
Polsat Sport Premium 2

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga – SFC Opava

 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Aluron CMC Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Extra

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

15:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Polski Cukier Toruń – WKS Śląsk Wrocław
 
Polsat Sport News

09:30 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy mieszany

10:07 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy mieszany

11:07 Snowboard: Puchar Świata, Berchtesgaden:
Slalom równoległy mieszany

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar – PSV Eindhoven

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Allianz Milano
 
Sportklub

06:15 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Sandown:
Wyścig 3
Komentarz: Marcin Grzywacz

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Fenerbahçe Beko – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Radosław Spiak

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria – Acunsa GBC
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC DHfK Lipsk – Rhein-Neckar Löwen
Komentarz: Kamil Gapiński

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBBL: 
HAKRO Merlins Crailsheim – FC Bayern Monachium
Komentarz: Jacek Łączyński
 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Tassasen Criterium 64:
Bieg na 64 km
Komentarz: Piotr Meissner

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec
Komentarz: Tomasz Jasina, Aneta Galek 

14:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze – Sandra Spa Pogoń Szczecin
Komentarz: Michał Zawacki, Michał Matysik

19:30 Piłka nożna: 2. Liga:
GKS Katowice – Górnik Polkowice
Komentarz: Aleksander Roj, Marcin Żewłakow


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...