reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Do 140 GB od 35 zł miesięcznie w sieci Play

dodano: 2021-03-22 00:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play 2x wiecej GB play 360px.jpg Operator sieci Play (P4, Groupe Iliad) właśnie udostępnił klientom nową, wiosenną promocję, dzięki której mogą korzystać z podwojonych gigabajtów - do 140 GB w swoim smartfonie od 35 zł miesięcznie.

Play
Play 2x więcej GB play wiosenna promocja 2021 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wiosną abonament komórkowy w Play to nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y czy MMS-y. Tym razem operator postawił na dwukrotnie większe paczki danych - do 140 GB miesięcznie. Podwojona paczka internetu zostaje przyznana klientowi na cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy podpisze nową, czy przedłuży obecną umowę.

Jak zapewnia operator, z usług sieci Play opłaca się korzystać również w Duecie i Rodzinie. Miesięczna opłata za drugą i kolejne karty SIM to 35 zł miesięcznie po rabatach, niezależnie od wybranego planu, a piąta karta wydawana jest gratis. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze swoich telefonów, jednocześnie obniżając miesięczne koszty całej grupy.

Co więcej w planach Play M, Play L oraz Play Homebox klienci zyskują dostęp do usługi telewizyjnej Play Now z pakietem Podstawowym w cenie abonamentu lub usługi Bezpieczna Rodzina w wersji Standard na cały czas obowiązywania umowy. Osoby wybierające te taryfy mogą także korzystać z technologii 5G w ramach sieci operatora. Dodatkowo w taryfie Play Homebox klienci otrzymują również dodatkową kartę SIM mogącą służyć jako internet domowy bez limitu GB z pakietem 150 GB z pełną prędkością.

Do oferty można dobrać dowolny smartfon z oferty sieci Play. - Operator szczególnie poleca smartfony Samsung Galaxy A02s z pojemną baterią 5000 mAh i wyposażonym w trzyobiektywowy aparat oraz OPPO A15s z dużym ekranem 6,52” wprost stworzonym do oglądania Play Now oraz 64 GB pamięci wewnętrznej - czytamy w komunikacie. Oba smartfony dostępne są w cenie za 1 zł na start.

Klienci Play wybierający usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również mogą liczyć na podwojone GB. Co miesiąc otrzymają oni dostęp do internetu z pakietem 200 GB z pełną prędkością zamiast dotychczasowych 100 GB.

Klienci korzystający z ofert Play mogą wygodnie zarządzać swoim kontem w Play24.

Promocja obowiązuje do końca maja br.
 
Do 140 GB od 35 zł miesięcznie w nowych ofertach sieci Play. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4
Do 140 GB od 35 zł miesięcznie w nowych ofertach sieci Play. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: P4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...