reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio RMF24.pl już nadaje

dodano: 2021-03-22 08:36 | aktualizacja: 2021-03-22 11:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group/satkurier.pl

Radio RMF24.pl W poniedziałek, 22 marca br. wystartowało Radio RMF24.pl, którego nadawcą jest Grupa RMF, należąca do Bauer Media Group. Tworzy je zespół programu „Fakty” RMF FM. Radia RMF24.pl słuchać można na platformie internetowej rmf24.pl oraz w RMF ON - na stronie internetowej rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej.

Radio RMF24.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Jak zapowiada nadawca, Radio RMF24.pl na bieżąco będzie informować o wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie. Program stacji przygotuje zespół „Faktów” RMF FM oraz serwisu informacyjnego rmf24.pl - w sumie kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów, korespondentów i wydawców. Radia słuchać będzie można na platformie internetowej rmf24.pl oraz w RMF ON - na stronie internetowej rmfon.pl i za pomocą aplikacji mobilnej.

- Naszym hasłem jest „Jeszcze więcej informacji!” i to będziemy oferować naszym słuchaczom. Dzień z Radiem RMF24.pl to idealny czas dla tych, którzy szukają jeszcze więcej bieżących wiadomości, jeszcze więcej ekonomii, jeszcze więcej sportu, jeszcze więcej kultury - mówi Marek Balawajder, dyrektor informacji RMF FM. - Uruchomienie radia informacyjnego to naturalny krok, wykorzystujący olbrzymie zasoby, jakimi dysponujemy jako Grupa RMF, na które składają się przede wszystkim fantastyczni dziennikarze, reporterzy i wydawcy Faktów oraz portalu RMF24.pl. Codziennie dostarczają oni słuchaczom i internautom setki newsów - informacyjna stacja radiowa będzie kolejnym kanałem dotarcia do odbiorców z tymi treściami - dodaje.

Stacja RMF24.pl jest dostępna przez całą dobę, natomiast od 8:00 do 18:30 w dni powszednie program „na żywo” poprowadzą dziennikarze RMF FM: Bogdan Zalewski, Tomasz Staniszewski, Tomasz Weryński, Marcin Jędrych, Dariusz Maciborek i Krzysztof Urbaniak.

Na antenie pojawiać się będą relacje reporterów, reportaże, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, analizy ekspertów dotyczące bieżących wydarzeń, komentarze, sondy uliczne, przeglądy prasy czy artykułów ze strony internetowej rmf24.pl.

Oprócz tego co godzinę, przez całą dobę, emitowane będą „Fakty” RMF FM, a dodatkowo, rano i po południu, co pół godziny. W programie znajdą się także wywiady znane z anteny RMF FM - „Poranna rozmowa” Roberta Mazurka (o godzinie 8:02) i „Popołudniowa rozmowa” Marcina Zaborskiego (o godzinie 18:02). Oba w rozszerzonej, wydłużonej formie, dostępnej dotychczas jedynie w internecie.

Informacje uzupełniać będzie muzyka.

- Na antenie Radia RMF24.pl usłyszeć będzie można największe przeboje ostatnich dekad XX i początku XXI wieku - od The Police, Perfectu, Phila Collinsa, Lady Pank czy Roxette, przez Red Hot Chili Peppers i Myslovitz, po Dawida Podsiadło i Imagine Dragons

- zapowiada Adam Czerwiński, dyrektor muzyczny RMF FM.


- Radio RMF24.pl to idealny towarzysz w ciągu dnia: w pracy, w domu i w samochodzie, dla tych którzy chcą lub muszą być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Z nami nie przegapią niczego ważnego - zapewnia nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...