reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Prawdziwi bohaterowie w kwietniu w AXN

dodano: 2021-03-18 01:49 | aktualizacja: 2021-03-22 15:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation

AXN Julia Kijowska, Dawid Ogrodnik i Maciej Zakościelny w pełnej tajemnic historii, stworzonej przez Igora Brejdyganta; niereformowalny patolog sądowy odkrywający zagadki śmierci swoich niecodziennych pacjentów; zespół doktora Shauna Murphy’ego na pierwszej linii frontu po wybuchu epidemii koronawirusa w Kalifornii oraz elitarna jednostka bojowa, która będzie musiała zmierzyć się z falą protestów Black Lives Matter w Los Angeles. W kwietniu br. kanał AXN pokaże seriale „Rysa”, „Patolog” (sezon 3.), „The Good Doctor” (sezon 4.) i „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” (sezon 4.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału AXN:

„Patolog” to historia doktora Daniela Harrowa, który za nic ma wszelkie autorytety. Jest inteligentny i błyskotliwy, a przy tym bardzo skuteczny w swojej pracy. Za punkt honoru postawił sobie poznanie prawdy o wszystkich swoich zmarłych pacjentach. Jest zdeterminowany, by każdej ofierze dać głoś i ujawnić, co było przyczyną jej śmierci, dzięki czemu potrafi rozwiązać nawet najbardziej nieprawdopodobne sprawy. Harrow skrywa jednak pewną mroczną tajemnicę, która może zagrozić nie tylko jego karierze, ale też bezpieczeństwu jego i jego najbliższych. Premiera trzeciego sezonu serialu „Patolog” odbędzie się w środę, 7 kwietnia br. o godzinie 19:55. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 19:55 w AXN (więcej tutaj).

W serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (w tej roli Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest doktor Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W czwartym sezonie zespół szpitala St. Bonaventure będzie zajmował się nowymi ciekawymi przypadkami medycznymi i zmierzy się z epidemią Covid-19. Premiera czwartego sezonu serialu „The Good Doctor” odbędzie się w środę, 7 kwietnia br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).

Serial „Rysa” to pierwsza część cyklu kryminalnego autorstwa Igora Brejdyganta, która jest połączeniem kryminału z thrillerem psychologicznym. Największą zagadką okazują się bolesne doświadczenia głównej bohaterki. Monika Brzozowska (Julia Kijowska), policjantka pracująca w warszawskim wydziale zabójstw, stara się wygrać z dręczącymi ją lękami i ocalić samą siebie. Kobieta, w miarę prowadzenia dochodzenia w sprawie serii morderstw, zaczyna trafiać na tropy prowadzące do niej samej. Bohaterka przeczuwa, że w sprawie chodzi o coś więcej niż zwykłe porachunki. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę, która zmusi ją do ponownej walki z demonami przeszłości. Na ekranie widzowie zobaczą m.in. Julię Kijowską, Kingę Preis, Macieja Zakościelnego, Janusza Chabiora, Dawida Ogrodnika, Mariusza Ostrowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego. Premiera serialu „Rysa” odbędzie się we wtorek, 13 kwietnia br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).

„S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Porucznik policji Daniel Harrelson „Hondo” (Shemar Moore) zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W czwartym sezonie sierżant Daniel Hondo i jego oddział zmierzą się rozprzestrzeniającą się pandemią Covid-19 oraz protestami Black Lives Matter. Premiera czwartego sezonu serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia br. o godzinie 20:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 20:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Maciej Zakościelny i Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Maciej Zakościelny i Julia Kijowska w serialu „Rysa”, foto: Sony Pictures Television Networks Central Europe
Scenarzystą serialu „Rysa” jest Igor Brejdygant, foto: Jakub Celej
Scenarzystą serialu „Rysa” jest Igor Brejdygant, foto: Jakub Celej


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...