reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska z nowymi kanałami w HD

dodano: 2021-03-24 07:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (maks27/Marek_Gdynia/adam2000/filip932)/satkurier.pl

Multimedia Polska (grupa Vectra) Już wkrótce oferta sieci Multimedia Polska (grupa Vectra) powiększy się o kolejne stacje. Abonenci zyskają dostęp do takich kanałów jak Ukraina 24 HD, Docubox HD, TVP Dokument HD, TVP Kobieta HD, TVP Polonia HD, Dizi HD, TVC HD, Silver TV HD i Top Kids Jr HD/Junior Music HD. Dodajmy, że operator ten oferuje obecnie stacje TVP Polonia i TVC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i ich odpowiedniki w HD mają identyczne ramówki.

Multimedia Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ukraina 24 HD to ukraiński stacja informacyjna należąca do Media Group Ukraine (więcej tutaj). Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Minibox, na pozycji numer 826.

Docubox HD to kanał oferowany w Polsce przez Kino Polska TV (SPI International B.V.). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy dokumentalne (więcej tutaj). Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Superbox, na pozycji numer 520

TVP Polonia HD to kanał Telewizji Polskiej o profilu ogólnym. W jego ofercie widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, filmy, seriale, magazyny, reportaże i dokumenty. Stacja TVP Polonia w standardowej rozdzielczości nadaje od 1993 roku, a 1 września br. uruchomiono wersję w wysokiej rozdzielczości - TVP Polonia HD. Wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci sieci Multimedia Polska mają już dostęp do stacji TVP Polonia w standardowej rozdzielczości. TVP Polonia HD w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Startbox, na pozycji numer 133.

TVP Kobieta HD to kanał o profilu ogólnym. Stacja - jak sama nazwa wskazuje, kieruje swoją ofertę programową do kobiet. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, audycje rozrywkowe czy programy poradnikowe o zdrowiu, modzie, urodzie, urządzaniu wnętrz, gotowaniu i podróżach. Stacja rozpoczęła nadawanie w poniedziałek, 8 marca br. (więcej tutaj) Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Minibox, na pozycji numer 717.

Kanał TVP Dokument HD rozpoczął nadawanie w 2020 roku. W ramówce tej stacji Telewizji Polskiej widzowie znajdą reportaże oraz seriale i filmy dokumentalne w takich tematykach, jak przyroda, nauka, podróże, kultura, historia czy biografie (więcej tutaj). Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Minibox, na pozycji numer 523.

Kanał NTL Radomsko rozpoczął nadawanie w 1994 roku. W 2005 roku został przejęty przez Grupę TVN, w 2015 roku wraz z nią przez Scripps Networks Interactive, a w 2018 roku przez Discovery. W 2019 roku 95 proc. udziałów w spółce NTL Radomsko z grupy TVN Discovery Polska zostało sprzedanych firmie Michał Winnicki Entertainment, a pozostałe 5 proc. kupiła zależna od Michała Winnickiego spółka MWE Teleport. Również w 2019 roku uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości (NTL Radomsko HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki. W 2020 roku zmieniono nazwę nadawcy - z NTL Radomsko na MWE Broadcast, a także nazwę stacji na TVC (TVC HD). W ofercie stacji widzowie znajdą filmy fabularne, seriale animowane, programy informacyjne, kulinarne, motoryzacyjne, muzyczne i kabaretowe, a także transmisje mszy świętych (więcej tutaj). Dodajmy, iż abonenci sieci Multimedia Polska mają już dostęp do TVC w standardowej rozdzielczości. TVC HD w ofercie tej sieci znajdzie się w pakiecie Superbox, na pozycji numer 190.

W 2015 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) udzieliła należącej do ATM Grupy firmie Telewizja Dolnośląska Echo (później pod nazwą Echo 24) koncesji na rozpowszechnianie w sieciach telekomunikacyjnych programu telewizyjnego pod nazwą Echo24 TV. W 2016 roku stacja ta rozpoczęła nadawanie. W jej ofercie widzowie mogli znaleźć programy dotyczące Dolnego Śląska. W 2018 roku kanał ten zakończył nadawanie. W 2017 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyraziła spółce KarkonoszePlay zgodę na zmianę nazwy należącej do niej stacji 71news (wcześniej KarkonoszePlay) na Echo24 HD.  W 2019 roku Michał Winnicki - bezpośrednio oraz poprzez spółkę Nova Media, przejął od ATM Grupy firmę Echo 24 i zmieni jej nazwę na MWE Teleport, a Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wyraziła zgodę na zmianę w koncesji nazwy kanału Echo24 TV na Top Kids Jr, przez co stacja ta pod nową marką wznowiła nadawanie. Nieco później kanał ten zaczął funkcjonować pod dodatkową nazwą Junior Music, a MWE Teleport planuje oficjalną zmianę nazwy stacji Top Kids Jr na Junior Music (więcej tutaj). Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w wysokiej rozdzielczości (Top Kids Jr HD/Junior Music HD, wersje SD i HD mają identyczne ramówki) w pakiecie Superbox, na pozycji numer 419.

Silver TV HD to stacja z portfolio Michała Winnickiego. Kanał ruszył w ostatnim czasie z testową emisją (plansza informacyjna), a regularny przekaz ma nastąpić wkrótce. W ofercie stacji widzowie mają znaleźć filmy fabularne, seriale, audycje rozrywkowe, filmy edukacyjne i dokumentalne, programy poradnicze adresowane do seniorów, transmisje mszy świętych i nabożeństw oraz w audycje muzyczne (więcej tutaj). Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Minibox, na pozycji numer 618.

W czwartek, 1 kwietnia br. spółka Kino Polska TV (grupa SPI International B.V.) wprowadzi na polski rynek kanał Dizi HD, początkowo zapowiadany przez nadawcę pod nazwą Timeless Drama Channel (TDC). W ofercie stacji widzowie znajdą tureckie seriale fabularne (więcej tutaj). Kanał w ofercie sieci Multimedia Polska znajdzie się w pakiecie Minibox, na pozycji numer 326 (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w ostatnim czasie abonenci sieci Multimedia Polska zyskali dostęp do takich stacji jak Biznes24 HD, National Geographic HD, BBC Earth HD, BBC Brit HD, BBC Lifestyle HD i Fox HD (więcej tutaj). Operator przedłużył ponadto umowę na kanały Sportklub HD i Fightklub HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...