reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„#Nasze20lecie” w kanale TVN24

dodano: 2021-03-27 11:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN24 TVN 24 „#Nasze20lecie” W poniedziałek, 9 sierpnia br. TVN24, pierwsza całodobowa telewizja informacyjna w Polsce, będzie obchodzić swój jubileusz: 20-lecie. Z okazji urodzin widzowie kanału będą mogli obejrzeć program „#Nasze20lecie”. Będzie to podsumowanie dwóch dekad historii stacji. Poprowadzą go Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki, a wystąpią Allan Starski, Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Michał Kempa. 20 odcinków na 20-lecie. Premierowa emisja 1. odcinka odbędzie się w sobotę, 27 marca o godz. 18:00 w TVN24. Program pojawi się także w serwisach VOD Player i TVN24 GO.

TVN24 TVN 24 „#Nasze20lecie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dokładnie 9 sierpnia 2001 roku wystartowała pierwsza całodobowa telewizja informacyjno-publicystyczna w Polsce (więcej tutaj). Z okazji jubileuszu nadawca zaprasza na program „#Nasze20lecie”, który zadebiutuje na antenie TVN24 w sobotę, 27 marca br. o godzinie 18:00. Będzie dostępny także w Playerze oraz TVN24 GO.

„#Nasze20lecie” to jubileuszowa produkcja podsumowująca dwie dekady, które relacjonowało TVN24. Jak zapowiada nadawca, przez dwadzieścia tygodni prowadzący - Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki - przypomną najbardziej przełomowe momenty w historii kraju, świata, a także polskiego dziennikarstwa, zaczynając od wydarzeń z 2001 roku. W każdym odcinku towarzyszyć im będą goście. Wśród zaproszonych do studia znajdą się dziennikarze związani ze stacją w przeszłości i dzisiaj. Wszyscy mieli wpływ na rozwój kanału, byli świadkami jego ewolucji. Teraz - z perspektywy czasu - opowiedzą o swoich doświadczeniach i pracy, a także podzielą się wrażeniami.

„#Nasze20lecie” to nie tylko tematy ważne. Na widzów czekać będzie także telewizja informacyjna od kuchni, czyli kulisy pracy zespołu TVN24. Nie zabraknie dawki humoru, o który zadbają Henryk Sawka, Tomasz Jachimek i Michał Kempa. Co tydzień satyryk i ilustrator zaprezentują w swojej grafice jedno wydarzenie z omawianego roku. Z kolei komicy i przedstawiciele polskiego stand-upu zrelacjonują - w jedyny i niepowtarzalny sposób - ten etap minionej epoki. W studiu pojawią się także goście specjalni, m.in. polski scenograf i laureat Oscara Allan Starski (więcej tutaj).
 
Program „#Nasze20lecie” poprowadzi Anna Jędrzejowska, foto: TVN Discovery
Program „#Nasze20lecie” poprowadzi Anna Jędrzejowska, foto: TVN Discovery
Program „#Nasze20lecie” poprowadzi Tomasz Sianecki, foto: Krzysztof Dubiel/TVN Discovery
Program „#Nasze20lecie” poprowadzi Tomasz Sianecki, foto: Krzysztof Dubiel/TVN Discovery


„#Nasze20lecie” - emisja w soboty (od 27 marca 2021 roku) o godz. 18:00 w TVN24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8610 Stealth DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8610 Stealth to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej...

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...