reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" - serial HBO [wideo]

dodano: 2021-03-22 23:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: HBO

Knutby Módl się słuchaj i zabija serial dokumentalny HBO 360px.jpg „Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" to nowy dokumentalny serial HBO Europe o morderstwie w miejscowości Knutby, które odbiło się głośnym echem nie tylko w Szwecji. Premiera 6-odcinkowego serialu 4 kwietnia w HBO GO, emisja na antenie HBO od 8 kwietnia 2021 r.

HBO Europe
Knutby Módl się słuchaj i zabijaj serial dokumentalny HBO Europe wideo 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy serial dokumentalny HBO Europe „Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" podejmuje próbę rzucenia nowego światła na głośną sprawę kryminalną, która wstrząsnęła Szwecją w 2004 roku. Premiera serialu w HBO GO zaplanowana została na 4 kwietnia. 

Pewnej mroźnej nocy w styczniu 2004 r. w szwedzkim prowincjonalnym miasteczku Knutby rozległy się strzały. Okazało się, że zamordowana została młoda kobieta, a jej sąsiad doznał wielu poważnych ran postrzałowych. Uwaga świata zwróciła się wtedy w stronę zboru zielonoświątkowców, przez co proces sądowy dotyczący sprawy stał się międzynarodową sensacją.
 
„Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" to nowy dokumentalny serial HBO Europe,  fot: HBO


W dokumencie HBO Europe „Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" uznani dziennikarze Martin Johnson i Anton Berg we współpracy z reżyserem Henrikiem Georgssonem (serial „Most nad Sundem"), podejmują próbę rzucenia nowego światła na to, co tak naprawdę wydarzyło się w Knutby. Dziennikarze badają nowe tropy w sprawie, uzyskując dostęp do materiałów, które nigdy wcześniej nie zostały ujawnione i przeprowadzając wywiady z osobami, które dopiero po latach milczenia zdecydowały się zabrać głos.

Serial dokumentalny „Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" wyreżyserowany został przez cenionego filmowca Henrika Georgssona (Marcella, Stieg Larsson: Mężczyzna, Który Igrał Z Ogniem, Wallander).  Obowiązki producentów pełnią Ruth Reid dla Warner Brothers ITVP oraz Anton Berg, a producentów wykonawczych Martin Johnson i Martina Iacobaeus. Producentami wykonawczymi ze strony HBO Europe są Hanne Palmquist, Hanka Kastelicová oraz Antony Root. Serial wyprodukowany został przez Warner Bros ITVP Sweden dla HBO Europe.

Premiera serialu dokumentalnego „Knutby: Módl się, słuchaj i zabijaj" (Knutby: I Blind Tro (aka. Pray Obey Kill) odbędzie się 4 kwietnia w HBO GO. Do serwisu od razu zostanie dodany cały sezon liczący 6 odcinków.

Produkcja zadebiutuje tego samego dnia we wszystkich krajach europejskich, w których dostępne jest HBO.

Emisja 1. odcinka na antenie HBO zaplanowana została na 8 kwietnia. 

Trailer serialu:Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...