reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zbrodnie i zabójstwa w kwietniu w CI Polsat

dodano: 2021-03-29 04:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W kwietniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Polskie zabójczynie” (sezon 4.), „Kobiety, które zabijają” (sezony 14. i 15.), „I nie opuścisz mnie aż do śmierci” i „Przeżyć mimo wszystko”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. w Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) zapanują zbrodnie pełne porywczych uczuć - stacja zaprezentuje „Polskie zabójczynie”, ale widzowie poznają także inne „Kobiety, które zabijają”. „I nie opuścisz mnie aż do śmierci” opowiadać będzie historie tragedii, do których doprowadziła chorobliwa zazdrość, a Denise Welch udowodni, że niekiedy da się „Przeżyć mimo wszystko”.

Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Polskie zabójczynie” 4 („Polish Killer Women” 4)
emisja: w piątki o 22:00

Jak informuje nadawca, „Polskie zabójczynie” to oryginalna produkcja Crime+Investigation Polsat, zgłębiająca najmroczniejsze polskie sprawy kryminalne, w których główną rolę odegrały kobiety. Czwarty sezon to historie trucicielek, dusicielki i kobiety, która zamordowała własną teściową kuchennym młotkiem. To nieopanowane emocje czy totalne zobojętnienie na drugiego człowieka prowadzi „Polskie zabójczynie” do makabrycznych zbrodni? Seria prezentuje sprawy, które elektryzowały opinię publiczną w całym kraju. Opowieści o kobietach, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy - funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy (więcej tutaj).

„Kobiety, które zabijają” 14 i 15 („Snapped” 14 i 15)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 5 kwietnia br.) o 20:05

Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia (więcej tutaj).

„I nie opuścisz mnie aż do śmierci” („Green Eyed Killers”)
emisja: w środy (od 21 kwietnia br.) o 21:00

Serial opowiada historie zwyczajnych ludzi, którzy z powodu zazdrości dopuścili się niecodziennych czynów. Każdy odcinek stanowi odrębną, opartą na faktach opowieść o tragicznych losach osób, które padły ofiarą zazdrości partnera. Widzowie przekonają się, jak z pozoru niewinne sytuacje mogą stać się zalążkiem dramatycznych wydarzeń o przerażających konsekwencjach.

„Przeżyć mimo wszystko” („Survivors With Denise Welch”)
emisja: we wtorki (od 27 kwietnia br.) o 21:00

Sześcioodcinkowy program, prowadzony przez angielską aktorkę i osobowość telewizyjną, opowiada o losach ludzi, którzy przeżyli zamach na swoje życie, a po nim podjęli walkę o powrót do normalności. Każdy odcinek to historia innej osoby i horroru, jaki przeżyła - od ataku nożem przez oblanie kwasem czy trzygodzinne filmowane tortury aż po trzynaście lat koszmaru będącego udziałem ofiary terroru i przemocy. Denise Welch spotka się z jego bohaterem, by dowiedzieć się o czym myślał na każdym etapie zdarzenia i jak odnalazł w sobie siłę, by przetrwać, a potem zmierzyć się ze swoim oprawcą w sądzie. Widzowie dowiedzą się też, jak te wydarzenia nieodwracalnie odmieniły życie ocalałych. Materiał zawiera wywiady z ich rodzinami i przyjaciółmi, a także wypowiedzi prawników.
 
Denise Welch w programie „Przeżyć mimo wszystko”, foto: A+E Networks
Denise Welch w programie „Przeżyć mimo wszystko”, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Kobiety, które zabijają” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Polskie zabójczynie” w CI Polsat, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks
Uczestniczka programu „Polskie zabójczynie”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...