reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rockowa Wielkanoc z Rock Radiem

dodano: 2021-03-31 02:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Rock Radio Rock Radio (Agora) zaprasza słuchaczy do wspólnego spędzenia tegorocznej Wielkanocy. Na nadchodzące święta redakcja rozgłośni przygotowała nieco przewrotne i pełne rocka audycje specjalne, m.in. „Poświęceni w Rock Radiu” - o tym, co fani gotowi są zrobić dla swoich idoli, oraz „Baby z jajami w Rock Radiu”, w której Mariusz Stelmaszczyk rozmawiać będzie w ringu m.in. z Iwoną Guzowską i Agnieszką Rylik, a także „Między wierszami, czyli na cenzurowanym”, „Siódme: Nie kradnij”, „Porządne lanie” i „Prorocy rocka”.

Rock Radio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rock Radio przygotowało dla swoich słuchaczy kilka specjalnych programów na zbliżającą się Wielkanoc (więcej tutaj).

W Wielką Sobotę, 3 kwietnia br. Tomasz Obertyn zaprosi wszystkich na audycję „Poświęceni w Rock Radiu”. O tym, na jakie poświęcenie są gotowi fani rocka dla swoich idoli, będzie można posłuchać od godziny 10:00 do 15:00. Natomiast w godzinach 15:00-20:00 na antenie stacji pojawi się program „Między wierszami, czyli na cenzurowanym”. Czy zespól Perfekt faktycznie śpiewał „Chciałbym być sobą”? O co chodziło grupie Dezerter w piosence „Spytaj milicjanta”? O cenzurze w klasyce rocka opowie Mariusz Stelmaszczyk.

W wielkanocną niedzielę (4 kwietnia br.) w godzinach 10:00-15:00 Tomasz Miara zaprosi słuchaczy na audycję o przypadkach plagiatów w muzyce rockowej: „Siódme: Nie kradnij”. Niewinne zapożyczenie czy ordynarna podróbka? Gdzie przebiega granica inspiracji, gdy w muzyce było już wszystko? W niedzielne popołudnie (15:00-20:00) przyjdzie czas na „Baby z jajami w Rock Radiu”, czyli Wielkanoc w ringu z walczącymi kobietami. Mariusz Stelmaszczyk rozmawiać będzie w programie m.in. z Iwoną Guzowską i Agnieszką Rylik.

Na Lany Poniedziałek (5 kwietnia br.), jak nakazuje tradycja, redakcja Rock Radia przygotowuje „Porządne lanie”. W audycji nadawanej od 10:00 do 15:00 pojawią się goście, m.in. Janusz Panasewicz, Jakub Gierszał i Andrzej Krzywy, którzy wspominać będą pamiętne poniedziałki. Zaś po 15:00 Michał Żołądkowski zaprosi wszystkich na audycję „Prorocy rocka”. Jak zapowiada nadawca, opowie w niej o wielkich reformatorach, którzy słowa zamienili w czyny. Fakty, ciekawostki, mity i pasjonujące opowieści, bez lania wody, będzie można słuchać do 20:00 tylko w Rock Radiu.

Wielkanocne propozycje Rock Radia wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej rockradio.pl i na profilu Rock Radia na portalu społecznościowym Facebook.
 
Rockowa Wielkanoc z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora
Rockowa Wielkanoc z Rock Radiem. Na rysunku samochód Volkswagen Transporter, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...