reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocna oferta Radia Złote Przeboje

dodano: 2021-03-31 04:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Złote Przeboje Wielkanoc pisanki wiara religia Kościół chrześcijaństwo W piątek, 2 kwietnia 2021 roku Radio Złote Przeboje (Agora) tradycyjnie zaprosi słuchaczy na swoje wielkanocne programy specjalne. Wśród propozycji stacji na Wielkanoc znajdą się m.in. program „Piątek jak marzenie” z Marzeną Rogalską i Ewą Wachowicz, rozmowa Odety Moro i Pauliny Krupińskiej o świątecznych zwyczajach („Najlepszy weekend”), audycja „Piękni i świąteczni", w której Robert Górski i Mikołaj Cieślak („Piękni i bezrobotni” w kanałach Polsat i Polsat 2) przypomną Kamilowi Balei rozmowy często słyszane przy rodzinnym stole, „Polska ukryta”, „Nic dwa razy się nie zdarza” i „Kolorowe sny”.

Radio Złote Przeboje Wielkanoc pisanki wiara religia Kościół chrześcijaństwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W tym roku obchody świąt wielkanocnych w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się w Wielki Piątek (2 kwietnia br.). W programie „Piątek jak marzenie” Marzena Rogalska razem ze słuchaczami i Ewą Wachowicz wybierać będzie najlepszą potrawę wielkanocną (więcej tutaj i tutaj). Na propozycje słuchacze mogą głosować na stronie internetowej zloteprzeboje.pl (przejdź na stronę).

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) na świąteczne wydanie „Najlepszego weekendu” zaprosi wszystkich Odeta Moro, która o m.in. wielkanocnych tradycjach w jej domu porozmawia z Pauliną Krupińską (więcej tutaj).

Natomiast o tym, gdzie są w Polsce miejsca niezwykłe i tajemnicze, a przede wszystkim - które warto zobaczyć, opowie podróżnik i survivalowiec Łukasz Tulej w programie „Polska ukryta”. Audycję poprowadzi Piotr Jaworski w Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia br.) od 11:00 do 14:00. W godzinach 14:00-18:00 Tomasz Brhel w programie „Nic dwa razy się nie zdarza” opowie słuchaczom Radia Złote Przeboje o trudnych początkach gwiazd muzyki, których start kariery nie był ani oczywisty, ani łatwy.

W Lany Poniedziałek (5 kwietnia br.) Jerzy Telesiński postara się wyjaśnić wszystkim, dlaczego śnimy, po co nam sen i czy jego długość ma na pewno wpływ na jakość. Program „Kolorowe sny” nadawany będzie od 8:00 do 12:00. W te święta znów wielu z nas nie zobaczy swoich bliskich. Dlatego redakcja Radia Złote postanowiła przypomnieć słuchaczom często wypowiadane pytania i zdania wujków, cioć, babć, kuzynów i całej ekipy, z którą zwykliśmy zasiadać do wielkanocnego stołu. Pomogą w tym Robert Górski i Mikołaj Cieślak (serial „Piękni i bezrobotni” w kanałach Polsat i Polsat 2 - więcej tutaj) w audycji „Piękni i świąteczni” w Radiu Złote Przeboje. Program, dostępny na antenie w poniedziałek od 12:00 do 16:00, poprowadzi Kamil Baleja.

Wielkanocne programy specjalna Radia Złote Przeboje wspiera promocja na antenie, na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych. Dodatkowo, działania reklamowe wokół programów „Piątek jak marzenie” i „Piękni i świąteczni” będą prowadzone w internecie - na platformach YouTube i Facebook. Kampanię zaplanował i przygotował Dział Promocji Grupy Radiowej Agory (GRA).
 
Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc, foto: Agora
Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc, foto: Agora
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro w kampanii reklamowej Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Odeta Moro jest prowadzącą program „Morowy weekend”, foto: Agora
Odeta Moro jest prowadzącą program „Morowy weekend”, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...