reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocna uczta filmowa w TV Puls

dodano: 2021-03-31 13:45 | aktualizacja: 2021-03-31 15:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls „Syn Boży”, „Jutro będziemy szczęśliwi”, „Nietykalni”, „Pasja”, „Samson”, „BFG: Bardzo Fajny Gigant”, „Pamiętnik księżniczki 2”, „Sherlock Holmes: Gra cieni”, „Hrabia Monte Christo”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „John Carter” i „Mechanik: Konfrontacja” to filmowe propozycje TV Puls w Wielkim Tygodniu i święta wielkanocne.

TV Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jak co roku TV Puls zaprasza na wielkanocną ucztę filmową. Każdego dnia na widzów czekać będą znakomite filmy z gwiazdami, wyczekiwane premiery oraz animacje, które rozbawią każdego - zapowiada nadawca.

W Wielką Środę (31 marca  br.) o godzinie 20:00 TV Puls pokaże premierowo film „Syn Boży” - kinową wersję serialu „Biblia”. To zrealizowana z epickim rozmachem opowieść o życiu Jezusa Chrystusa, od momentu jego narodzin, przez okres nauczania i ukrzyżowanie aż po zmartwychwstanie (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, w Wielki Czwartek (1 kwietnia br.) widzów ucieszą dwie francuskie komedie, w których śmiech przeplata się z piękną refleksją o życiu. O godzinie 20:00 TV Puls zaprasza na „Jutro będziemy szczęśliwi” - opowieść o sile miłości między dzieckiem a rodzicem. Bohaterem filmu jest kawaler, który musi nauczyć się odpowiedzialności, gdy w jego życiu pojawia się córka (więcej tutaj). Następnie, o godzinie 22:20, TV Puls pokaże kinowy hit „Nietykalni” o przyjaźni niepełnosprawnego milionera ze swoim opiekunem. W obu filmach zagrał francuski aktor Omar Sy (więcej tutaj)

W Wielki Piątek (2 kwietnia br.) o godzinie 20:00 TV Puls pokaże „Pasję” - film Mela Gibsona o ostatnich 12 godzinach życia Jezusa Chrystusa. W roli głównej występuje James Caviezel, a partneruje mu Monica Bellucci jako Maria Magdalena (więcej tutaj)

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) o godzinie 20:00 TV Puls zaprasza na biblijną historię w filmie „Samson”. Tytułowym bohaterem jest wybraniec Boga, obdarzony nadprzyrodzoną siłą, który ma wyzwolić swój lud z niewoli (więcej tutaj). Następnie, o godzinie 22:05, TV Puls pokaże „Pasję” Mela Gibsona. 

W Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia br.) o godzinie 9:00 widzów przywita „BFG: Bardzo Fajny Gigant”, czyli sympatyczny Olbrzym, który zaprzyjaźnia się z małą dziewczynką i odkrywa przed nią sekrety magicznej krainy (więcej tutaj i tutaj). TV Puls poleca także m.in. „Pamiętnik księżniczki 2”, czyli kontynuację kultowej komedii romantycznej. W roli tytułowej występuje Anne Hathaway. Premiera w TV Puls odbędzie się o godzinie 15:30. A wieczorem o godzinie 20:00 odbędzie się premiera filmu „Sherlock Holmes: Gra cieni”. W rolach głównych Robert Downey Jr. i Jude Law jako niezastąpiony duet Holmes i Watson kontra przebiegły profesor Moriarty. Reżyseruje Guy Ritchie (więcej tutaj).

W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia br.) o godzinie 9:40 widzowie TV Puls obejrzą przygody „Hrabiego Monte Christo” (więcej tutaj), a o godzinie 12:15 przeniosą się do lasów Sherwood, by zobaczyć najlepszego łucznika wszech czasów w filmie „Robin Hood: Książę złodziei”. W roli tytułowej - Kevin Costner (więcej tutaj). O godzinie 15:20 TV Puls zaprasza na perypetie bohaterów komedii „Nietykalni”, a o godzinie 17:40 na przygodowe widowisko „John Carter”, o weteranie wojny secesyjnej, który przypadkowo trafia na obcą planetę. O godzinie 20:00 przed telewizory zaprasza Jason Statham w kinie akcji „Mechanik: Konfrontacja” (więcej tutaj).
 
Jessica Alba w filmie „Mechanik: Konfrontacja”, foto: Daniel Smith/ME2 Productions, Inc.
Jessica Alba w filmie „Mechanik: Konfrontacja”, foto: Daniel Smith/ME2 Productions, Inc.
Lynn Collins w filmie „John Carter”, foto: Frank Connor/Disney/John Carter TM ERB, Inc.
Lynn Collins w filmie „John Carter”, foto: Frank Connor/Disney/John Carter TM ERB, Inc.
Lynn Collins (w środku) w filmie „John Carter”, foto: Frank Connor/Disney/John Carter TM ERB, Inc.
Lynn Collins (w środku) w filmie „John Carter”, foto: Frank Connor/Disney/John Carter TM ERB, Inc.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...