reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Animacje i komedie w Wielkanoc w kanale Puls 2

dodano: 2021-03-31 15:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2 Filmy „Zwariowany weekend”, „Sławna restauracja”, „Willow”, „Dzielny Kogut Maniek”, „Asterix i Kleopatra”, „Toy Story”, „Toy Story 2”, „Pocahontas”, „Zakochany kundel 2: przygody Chapsa”, „Wilk w owczej skórze”, a w ramach pasma „Puls Kids” takie produkcje serialowe jak „Dolina Muminków” i „Psi Patrol”, to propozycje kanału Puls 2 na święta wielkanocne.

Puls 2 Puls2


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Jak co roku Puls 2 zaprasza na wielkanocną ucztę filmową. Każdego dnia na widzów czekać będą znakomite filmy z gwiazdami, wyczekiwane premiery oraz animacje, które rozbawią każdego - zapowiada nadawca.

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) Puls 2 zaprosi na animacje i filmy przygodowe. O godzinie 13:00 stacja pokaże przygodową baśń „Willow” - o dziewczynce, której narodziny mogą zmienić losy królestwa, rządzonego przez okrutną królową. O godzinie 16:25 Puls 2 pokaże animację „Dzielny Kogut Maniek” - jej bohaterem jest młody kogut, który za wszelką cenę chce ocalić swoją farmę przed likwidacją (więcej tutaj). Następnie, o godzinie 18:35 widzów czekać będzie spotkanie z najsłynniejszymi Galami w popkulturze, którzy tym razem wybiorą się do starożytnego Egiptu w animowanej ekranizacji „Asterix i Kleopatra”. O godzinie 20:00 Chudy i Buzz zabiorą widzów do magicznej krainy zabawek w disneyowskiej animacji „Toy Story” (więcej tutaj).

W Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia br.) Puls 2 poleca m.in. nagrodzoną Oscarem animację Disneya „Pocahontas” - o miłości córki indiańskiego wodza do przybyłego z odległej Europy Johna Smitha (więcej tutaj). Od godziny 14:30 Puls 2 zaprosi na cykl dwóch komedii z mistrzem kina francuskiego Loiusem de Funesem - będą to: „Zwariowany weekend” oraz „Sławna restauracja”. Na dobranoc w pasmie „Puls Kids” (więcej tutaj) stacja poleca seriale dla najmłodszych - „Dolinę Muminków” (2019) (więcej tutaj) i „Psi Patrol” (więcej tutaj). Początek o godzinie 18:15.

W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia br.) od godziny 7:00 Puls 2 zaprasza na seriale animowane w pasmie „Puls Kids”. O godzinie 15:25 dzieci i ich rodzice zobaczą animację „Zakochany kundel 2: przygody Chapsa”, czyli kontynuacja klasycznego przeboju Disneya o przygodach Lady i Trampa. Następnie, o godzinie 16:45 Puls 2 pokaże animację „Wilk w owczej skórze” - o pewnym wilku, który przez niefortunne zaklęcie obudzi się w owczej skórze. Od godziny 18:25 Puls 2 zaprosi na maraton z „Toy Story” i „Toy Story 2” (więcej tutaj).
 
Maria-Rosa Rodriguez w filmie „Sławna restauracja”, foto: Gaumont
Maria-Rosa Rodriguez w filmie „Sławna restauracja”, foto: Gaumont
Bohaterka animacji „Pocahontas”, foto: Disney Media Distribution
Bohaterka animacji „Pocahontas”, foto: Disney Media Distribution


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...