reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Maratony i tajemnice w kwietniu w Cartoon Network

dodano: 2021-04-02 01:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W kwietniu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Bakugan: Przymierze wojowników” (sezon 2.) i „Nowe Zwariowane Melodie” (sezon 2.), a w ramach pasma „Fantastyczna przygoda Finna i Jake’a” takie produkcje jak „Pora na przygodę” i „Pora na przygodę: Odległe krainy” („Obsydian”).

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. na antenie Cartoon Network pojawi się premiera. Bohaterowie „Pory na przygodę: Odległe krainy” pojawią się w specjalnym odcinku „Obsydian”, dzięki któremu widzowie poznają tajemnice Marceliny i Królewny Balonowej. W weekendy widzowie będą mieli również okazję do zwiedzenia Krainy Ooo. Stacja przygotowała też maraton „Nowych Zwariowanych Melodii”.

Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Bakugan: Przymierze wojowników” 2
emisja: codziennie (od 5 kwietnia br.) o 20:20

W drugim sezonie perypetii Ekstra Ekipy kolejne przygody z udziałem Bakuganów. Magiczne stworzenia posiadają supermoce, dzięki którym ich właściciele mogą stawać do wyjątkowych pojedynków. Od kiedy Dan, Wynton i Lia odkryli istnienie niesamowitych stworków, wielokrotnie uratowali świat, a nawet stali się sławni. W premierowych odcinkach niespodziewany przeciwnik zmienia osobowość Dana - wkradł się w jego sny i spowodował koszmary, aby przekonać chłopca do swoich niecnych planów. Teraz reszta przyjaciół musi wykorzystać Bakugany i powstrzymać  odmienionego kumpla od wyrządzania szkód. Ekstra Ekipa ma przed sobą szczególnie trudne zadanie, ponieważ  ich przeciwnicy wspólnie stworzyli super-Bakugana, który łączy w sobie moce kilku stworzeń (więcej tutaj).

„Nowe Zwariowane Melodie”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 kwietnia br.) o 8:50

W „Nowych Zwariowanych Melodiach” widzowie zobaczą takie postaci jak Królik Bugs, Kaczor Daffy, Wiluś E. Kojot czy Elmer Fudd. Charakteryzują ich niezmiennie: spryt, dobry humor i tendencja do wpadania w zabawne tarapaty. W odcinkach emitowanych w Cartoon Network Bugs zostanie porwany przez pirata. Królik podejrzewa również silną zapaśniczkę o oszustwo w zawodach. Kobieta bardzo zdenerwuje się z powodu zarzutów i wyzwie go na pojedynek. Czy Bugs poradzi sobie na ringu? Nie jest jedynym, który wystąpi przed publicznością - Kaczor Daffy postanowi pokazać cyrkowcom, jak robi się prawdziwe widowisko (więcej tutaj).

„Fantastyczna przygoda Finna i Jake’a”:
„Pora na przygodę”
emisja: w soboty i niedziele (od 10 kwietnia br.) o 9:30

Kraina Ooo to ogromny kontynent, który skrywa wiele niezwykłych zakątków i królestw. Jak zapowiada nadawca, w paśmie „Fantastyczna przygoda Finna i Jake’a” fani otrzymają jedyną w swoim rodzaju okazję do zwiedzenia odległych regionów Krainy Ooo. Bohaterowie odwiedzą żółtego słonia ze Słodkiego Królestwa. Finn będzie chciał przekonać Jake’a, że Królewna Ognia nie jest zła. Czy uda mu się to, pomimo chęci przejęcia przez bohaterkę Królestwa Goblinów? Dodatkowo w domu przyjaciół zamieszka Marcelina. Finn i Jake w poszukiwaniu nowego miejsca dla siebie, zawędrują aż do Królestwa Chmur. Trafią także do pszczelego ula i domku ptaków. W ramach pasma „Fantastyczna przygoda Finna i Jake’a” odbędzie się premiera odcinka specjalnego „Pora na przygodę: Odległe krainy”: „Obsydian”.

„Fantastyczna przygoda Finna i Jake’a”:
„Pora na przygodę: Odległe krainy”
emisja: w sobotę, 17 kwietnia br. o 9:30

Kolejny specjalny odcinek serii „Pora na przygodę: Odległe krainy” nadchodzi. Trwający 44 minuty „Obsydian” opowiada o nieznanych wcześniej perypetiach Królewny Balonowej i Marceliny, zmuszonych zmierzyć się ze swoją przeszłością. Twórcy wprowadzają nowego bohatera - to mały chłopiec, Glass Boy, który był przekonany, że opowieść o uśpionym w podziemiach królestwa potworze jest tylko starą baśnią. Niestety, szybko okazuje się, że mrożące krew w żyłach stworzenie istnieje. Jest to smok, który przez lata spał w pieczarze, do której przegoniła go sama Marcelina. Jej wyjątkowa gra na gitarze ma niezwykłą moc - swoją muzyką może wpływać na rzeczywistość. Mieszkańcom nie pozostaje nic innego, jak wezwanie wampirzycy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...