reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zagadki i tajemnice w kwietniu w Boomerangu

dodano: 2021-04-02 03:48 | aktualizacja: 2021-04-03 12:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang W kwietniu br. kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom takie seriale jak „Power Players” i „Mush-Mush i Grzybaszki”, a w ramach pasma „Scoobastyczne Kino Boomeranga!” takie produkcje filmowe jak „Scooby-Doo: Strachy i patałachy” i „Scooby-Doo: Epoka Pantozaura”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. w kanale Boomerang odbędzie się premiera serialu „Mush-Mush i Grzybaszki”, w którym sympatyczne grzybki pod przewodnictwem ciekawskiego Mush-Musha odkrywają zakątki leśnych mchów i paproci. Na najmłodszych widzów czekać będą także nowe odcinki „Power Players” i weekendowe, pełne zagadek i tajemniczych duchów, maratony ze Scoobym-Doo.

Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Scoobastyczne Kino Boomeranga!”:
emisja: codziennie (od 1 kwietnia br.) o 10:00
Jeszcze więcej Scooby’ego na antenie Boomeranga. Stacja przygotowała emisję długometrażowych produkcji o zabawnym psie i grupie młodych detektywów. W każdym z filmów na bohaterów czekają nowa, przewrotna zagadka i detektywistyczne zadania. „Scooby-Doo: Strachy i patałachy” pokaże widzom, jak Daphne, Velma, Fred i Kudłaty poznali się w liceum. Przez przypadek zostali wciągnięci w szkolną awanturę, za co dyrektor nałożył na nich dodatkowe obowiązki. Choć wydawało się, że bohaterowie nie mogliby być bardziej zróżnicowani, szybko orientują się, że łączy ich zamiłowanie do odkrywania tajemnic. Od tego czasu będą działać razem. W filmie „Scooby-Doo: Epoka Pantozaura” gang wybierze się na zasłużony odpoczynek do słonecznego Nowego Meksyku. Kudłaty potrzebuje relaksu po poprzedniej przygodzie ze strasznymi duchami. Jednak ekipa będzie musiała po raz kolejny połączyć siły - w okolicy pojawia się starodawny dinozaur Pantozaur, który strzeże drogocennych skarbów. Emisja pasma będzie się odbywać codziennie od czwartku, 1 kwietnia do wtorku, 6 kwietnia br. o godzinie 10:00 (więcej tutaj).

„Power Players”
emisja: codziennie (od 12 kwietnia br.) o 13:00

Najmłodsi widzowie będą mogli śledzić przygody 9-letniego Axela i jego zabawek. Ale to nie są zwykłe zabawki: pewnego dnia ożyły. Wśród nich znajdują się takie osobowości jak: Szierżant Szarża, podstępna jaszczurka Galileo, zapaśnik Masko, robot Slobot, lalka Bobbie Blobby i niebieska Niedźwierzyńca. Teraz Axel wraz ze zdolną ekipą może ratować świat przed różnymi złoczyńcami!  Już w jednym z pierwszych odcinków przyjaciele będą musieli odzyskać młot Niedźwierzyńcy, przejęty przez złośliwą Księżniczkę Goryczkę, który dostarczył jej Galileo. Power Players postanowią też zorganizować wyścigi na szybkość i wytrzymałość. Kiedy Slobot przegrywa, bohater zamienia się w trzy oddzielne roboty - każdy z nich ma inną osobowość (więcej tutaj).

„Mush-Mush i Grzybaszki”
emisja: codziennie (od 19 kwietnia br.) o 17:00

Mały Mush-Mush nie boi się wyzwań. Jest nieco roztrzepany, ale odważny, dzięki czemu nurkuje w bujne zarośla lasu. Każdego dnia poznaje nowych mieszkańców zielonej przestrzeni. Razem z nim bawi się mała Lilit - jej dobry humor rozświetla nawet najbardziej pochmurne dni w leśnej krainie. Mush-Mush ma także najlepszego przyjaciela, Chepa, który cechuje się nieposkromioną ciekawością i chce wiedzieć wszystko o ich domu, miasteczku Grzybton. W premierowych odcinkach bohaterowie znajdą pojedyncze jajko i spróbują odnieść je tam, gdzie powinno się znaleźć: na Grzybową Górę. Mush-Mush będzie zafascynowany magicznym kijem miejscowego mędrca, Grzybniaka. - „Mush-Mush i Grzybaszki” to nie tylko wspaniałe przygody, ale też zabawna opowieść o poznawaniu samego siebie. W tym świecie pełnym ciekawych postaci najważniejsze jest to, żeby pozostać sobą, niezależnie od tego, z jakimi trudnościami przychodzi się mierzyć - zapowiada nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...