reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kryptonim szef PL” w stacji Fokus TV

dodano: 2021-04-02 04:27 | aktualizacja: 2021-04-02 18:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Fokus TV „Kryptonim szef PL” W niedzielę, 4 kwietnia br. o godz. 21:00 w kanale Fokus TV wyemitowany zostanie 1. odcinek programu „Kryptonim szef PL”. Serial oparty jest na brytyjskim formacie telewizyjnym „Undercover boss”. Bohaterami programu są szefowie firm, którzy poddają się charakteryzacji i wcielają w role szeregowych pracowników. Obecnie widzowie stacji Fokus TV mogą oglądać amerykańską wersję tej produkcji („Kryptonim szef”). Dodajmy, iż w 2015 roku swoją wersję programu „Kryptonim szef” (produkowaną przez Jake Vision) emitowała TVP1.

Fokus TV „Kryptonim szef PL”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterowie pod przykrywką sprawdzają, co można zrobić, aby ich biznes działał lepiej. W każdym odcinku serialu widzowie śledzić będą losy innej firmy i jej szefa, który zdecydował się na śmiały krok. W towarzystwie kamer zatrudnia się we własnym przedsiębiorstwie na szeregowym stanowisku. Czego się w ten sposób dowie? Program „Kryptonim szef PL” będzie emitowany od 4 kwietnia br. w niedziele o godz. 21:00 w kanale Fokus TV.

Każdy odcinek to inni bohaterowie, którzy wykonują różne zawody, którzy w swoją pracę wkładają całe swoje serce, mimo niejednokrotnie trudnej sytuacji osobistej i ciężkich warunków pracy. Szef, próbując wykonywać ich obowiązki, zobaczy, ile wysiłku trzeba w nie włożyć. Dowie się też, co zdaniem jego pracowników należałoby usprawnić lub zmienić. - Z całą pewnością program ten odmieni niejedną polską firmę, pomoże jej pracownikom, a widzom przed telewizorami dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń - zapewnia nadawca.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek programu „Kryptonim szef PL” wyemitowany został premierowo w kanale Fokus TV w niedzielę, 6 grudnia 2020 roku (więcej tutaj).

Dodajmy, iż w 2015 roku swoją wersję programu „Kryptonim szef” (produkowaną przez Jake Vision) emitowała TVP1 (więcej tutaj).

„Kryptonim Szef PL” - emisja w niedziele (od 4 kwietnia 2021 roku) o godz. 21:00 w kanale Fokus TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...