reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocne propozycje radia RMF FM

dodano: 2021-04-02 08:48 | aktualizacja: 2021-04-02 17:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Bauer Media Group

RMF FM Na tegoroczne Wielki Tydzień i święta Wielkiej Nocy Radio RMF FM (Bauer Media Group) zapowiada spotkania ze znanymi osobami. Znajdą się wśród nich Piotr Żyła i Dawid Kwiatkowski. Znajomi i przyjaciele wspominać będą Aleksandra Dobę, a w Lany Poniedziałek Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski zaproszą do kabaretowej szkoły podrywu. Rozgłośnia wyemituje takie programy jak „Wyautowani - witajcie po mrocznej stronie kariery!”, „Mistrzowskie suchary Piotra Żyły”, „Po prostu Olo”, „Tu Kwiatkowski” i „Wyższa Szkoła Podrywu”.

RMF FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Wielki Piątek (2 kwietnia br.) po godzinie 20:00 Daniel Dyk i Kamil Barnowski spotkają się z Igorem Sypniewskim i Dawidem Janczykiem, piłkarzami, którzy „mają odwagę mówić o ciemnej stronie świata wielkiego sportu”, w audycji „Wyautowani - witajcie po mrocznej stronie kariery!”.

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) od samego rana skoczek narciarski Piotr Żyła będzie rozśmieszać słuchaczy w programie „Mistrzowskie suchary Piotra Żyły”. Tego dnia po godzinie 16:00 o podróżniku Aleksandrze Dobie opowiedzą znajomi i przyjaciele w programie „Po prostu Olo”.

- Napotkałem osiem sztormów, które udało mi się przeżyć - jak widać skutecznie

- wyznał kiedyś Aleksander Doba.


Co jeszcze mówił? Jak żył? O czym marzył i jakie miał plany? Tego postara się dowiedzieć Krzysztof Urbaniak.

Wielkanoc (4 kwietnia br.) na antenie radia RMF FM będzie dniem debiutu. O godzinie 16:00 w roli prowadzącego swój pierwszy autorski program wystąpi Dawid Kwiatkowski. „Tu Kwiatkowski” jest - jak informuje nadawca, spełnieniem licznych próśb słuchaczy - poznają w nim rodzinę i przyjaciół wokalisty.

W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia br.) po godzinie 7:00 Jacek Tomkowicz, Mariusz Kałamaga i Tomasz Olbratowski, najgorsi instruktorzy podrywu, otworzą „Wyższą Szkołę Podrywu”. Jak zapowiada nadawca, w programie słuchacze nie znajdą pożytecznych rad czy skutecznych chwytów, ale na pewną będą świetnie się bawić.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...