reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocne propozycje kanału TVP Kobieta

dodano: 2021-04-01 17:25 | aktualizacja: 2021-04-02 09:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kobieta Programy „Podróże Małej i Dużej”, „Kwiaty na warsztat”, „Okrasa łamie przepisy”, „Pięknie przyprawiona”, „Ziołowa apteka” i „Kobiety w drodze”, serial „Velvet”, filmy „Zniewolony”, „Facet na miarę”, „Coco Chanel”, „Moje wielkie greckie wesele”, „La La Land”, „Znachor” i „Dirty Dancing”, a także dokumenty „Moje 600 gramów szczęścia”, „Życia nie można zmarnować”, „Paryski styl”, „Antyle Chopina” i „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie” to propozycje kanału TVP Kobieta w Wielkim Tygodniu i w Wielkanoc.

TVP
TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, święta wielkanocne z kanałem TVP Kobieta to przede wszystkim doskonała oferta programowa. Widzowie zobaczą m.in. kultowy „Dirty Dancing”, nagrodzony sześcioma Oscarami „La La Land”, „Moje wielkie greckie wesele”, czy komedię „Facet na miarę”. Wśród propozycji anteny na ten szczególny czas znalazły się również filmy dokumentalne „Życia nie można zmarnować”, „Antyle Chopina” i „Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”. Widzowie obejrzą także świąteczne wydania „Kwiatów na warsztat” oraz „Pięknie przyprawionej”.

W Wielki Czwartek (1 kwietnia br.) o godzinie 19:00 youtuberka Monika Witkowska razem ze swoją córeczką Laurą zabiorą widzów programu „Podróże Małej i Dużej” w wyprawę na malowniczą Maltę i Gozo. Filmowy wieczór rozpocznie o godzinie 19:30 serial „Velvet”, a tuż po nim, o godzinie 21:30, nagrodzony trzema Oscarami, oparty na faktach dramat „Zniewolony” (więcej tutaj). Emocji i wzruszeń dostarczy seria dokumentalna „Moje 600 gramów szczęścia”, którą widzowie będą mogli obejrzeć o godzinie 23:50 (więcej tutaj i tutaj).

Wielki Piątek (2 kwietnia br.) obfitować będzie w produkcje własne kanału TVP Kobieta, w tym m.in. o godzinie 14:55 „Kwiaty na warsztat”. W programie florystka Joanna Lewandowska pokaże, jak zrobić wyjątkowe kompozycje kwiatowe. Na antenie nie zabraknie programów z propozycjami świątecznych potraw. O godzinie 14:25 Karol Okrasa gotować będzie dania oparte o jajka i żur („Okrasa łamie przepisy”) (więcej tutaj i tutaj), a o godzinie 15:15 Agnieszka Mielczarek w „Pięknie przyprawionej” pokaże, jak łączyć wielkanocne tradycje ze zdrowiem i smukłą sylwetką. W wieczornym paśmie filmowym (o godzinie 21:30) historia romansu pięknej prawniczki Diane i architekta Alexandra w filmie „Facet na miarę”. A tuż po nim film dokumentalny „Życia nie można zmarnować” (więcej tutaj).

W Wielką Sobotę (3 kwietnia br.) o godzinie 14:10 w „Ziołowej aptece” widzowie poznają właściwości lecznicze imbiru, a w kolejnym odcinku o godzinie 14.25 Aleksandra Kostka i Zbigniew T. Nowak porozmawiają o ziołach na odporność. W „Kobietach w drodze” pełna empatii i otwartości na drugiego człowieka Marta Manowska zaprosi na rozmowę z Ewą Błaszczyk. Relację ze spotkania widzowie zobaczą na antenie kanału TVP Kobieta o godzinie 19:00. Przepiękne wnętrza francuskich mieszkań i interesujące życie ich mieszkańców w dwóch premierowych odcinkach „Paryskiego stylu” od godziny 21:25. A tuż po nich ekranizacja opowieści o losach legendarnej projektantki Coco Chanel. Film o kobiecie, która zrewolucjonizowała damską garderobę o godzinie 22:35 - „Coco Chanel” (powtórka w Wielkanoc o godzinie 11:00) (więcej tutaj). W nocy z soboty na niedzielę, z 3 na 4 kwietnia br. o godzinie 1:30 wyemitowana zostanie komedia „Moje wielkie greckie wesele”.

W wielkanocne popołudnie (4 kwietnia br.) stacja TVP Kobieta zaprasza na „Antyle Chopina”, czyli opowieść o muzyce Fryderyka Chopina znanej również na karaibskiej wyspie Curacao. Jednym z bohaterów dokumentu jest kompozytor i interpretator muzyki Fryderyka Chopina - Janusz Olejniczak (więcej tutaj). Film o Krzysztofie Krawczyku, ikonie polskiej muzyki rozrywkowej, widzowie zobaczą o godzinie 17:40 („Krzysztof Krawczyk - całe moje życie”). Wieczorem na antenie kanału TVP Kobieta wyemitowany zostanie amerykański komediodramat muzyczny z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem w rolach głównych. „La La Land”, opowieść o spełnianiu marzeń i wielkiej miłości pianisty jazzowego i początkującej aktorki, zdobył 6 Oscarów, 7 Złotych Globów oraz 5 nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Film w stacji TVP Kobieta widzowie obejrzą o godzinie 21:30 (więcej tutaj i tutaj).

W Poniedziałek Wielkanocny (5 kwietnia br.) o godzinie 16:40 klasyka polskiego kina - melodramat „Znachor” w reżyserii Jerzego Hoffmana. W burzliwej historii o losach chirurga profesora Wilczura wystąpią m.in. Anna Dymna, Bożena Dykiel, Jerzy Bińczycki, Tomasz Stockinger, Artur Barciś i Piotr Fronczewski (więcej tutaj i tutaj). O godzinie 19:00 widzowie zobaczą kolejny odcinek programu Joanny Lewandowskiej „Kwiaty na warsztat”, która tym razem przygotowywać będzie skrzynkę z wiosennymi kwiatami. O godzinie 21:30 wyemitowany zostanie kultowy już film uhonorowany Oscarem i Złotym Globem za piosenkę „The Time of My Life” - „Dirty Dancing” (więcej tutaj).

Przez całe święta wielkanocne o godzinie 19:30 na antenie kanału TVP Kobieta emitowany będzie ciąg dalszy historii miłości Alberta - właściciela prestiżowego domu mody, oraz Any, pięknej krawcowej, w hiszpańskim serialu kostiumowym „Velvet” (więcej tutaj).
 
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...