reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-08-05 - 2021-08-06 - 2021-08-07

3-6.04 Polsat Sport: Ligowe mecze, derby i magazyny

dodano: 2021-04-03 00:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 3-5 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Moto2, Moto3, MotoGP, curling, tenis ziemny oraz e-sport - Ultraliga Teamfight Tactics i League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - Ultraliga Teamfight Tactics (więcej tutaj) i League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

3 kwietnia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Szkocja - Kanada, Polsat Sport Extra

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Miedź Legnica - Radomiak Radom, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:35 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Puszcza Niepołomice, Ipla

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - FC Metz, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

12:55 2. Bundesliga: VfL Bochum - Holstein Kiel Kilonia, Eleven Sports 3

12:55 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Odra Opole, Ipla

13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

13:55 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz, Ipla

14:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga, 1. półfinał fazy play-off: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - FC Crotone, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 Bundesliga: VfL Wolfsburg - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 4

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź, Ipla

16:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Lille OSC, Eleven Sports 2 i nSport+

16:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

17:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Stany Zjednoczone Ameryki - Szwecja, Polsat Sport Extra

17:00 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:30 PlusLiga, 1. półfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

17:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

17:30 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 3

18:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

18:25 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Teplice Cieplice, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Getafe CF, Eleven Sports 4

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

19:10 KSW58, Polsat Sport Fight

19:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

20:20 Energa Basket Liga, 2. ćwierćfinał fazy play-off: Legia Warszawa - King Szczecin, Polsat Sport Extra

20:25 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Inter Mediolan, Eleven Sports 1

20:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 2

20:30 PlusLiga, faza play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique Lyon, Eleven Sports 3 i nSport+

21:25 Liga NOS: FC Porto - CD Santa Clara Ponta Delgada, Eleven Sports 4

21:30 „A year under Covid-19” - film dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Niemcy - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport News

22:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:20 Bundesliga: „Najlepsi napastnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 3 na 4 kwietnia (z soboty na niedzielę)
1:00 KSW42, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Japonia - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

4 kwietnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW54, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:10 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn sportowy, Eleven Sports 2

13:25 2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 2

13:30 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:55 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Celta Vigo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:30 Eredivisie: PSV Eindhoven - Heracles Almelo, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 „Legenda. Nasz mistrz Tomasz” - reportaż, Polsat Sport

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 „Atleci” - magazyn sportowy, Polsat Sport

16:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16:40 Eredivisie: SC Heerenveen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport

16:40 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Kanada - Szwajcaria, Polsat Sport News

17:00 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 „Atleci” - magazyn sportowy, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Bundesliga: 1. FC Union Berlin - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn sportowy, Eleven Sports 2

18:15 SuperLega, 3. półfinał fazy play-off: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra

18:25 Fortuna: Liga: FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:25 La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

19:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Atletico Madryt, Eleven Sports 1

20:00 „HHH - Hamburger SV” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Doha: MotoGP Show, polsatsport.pl

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Dijon FCO, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

21:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Szwecja - Norwegia, Polsat Sport

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „A year under Covid-19” - film dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Najlepsi pomocnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

Noc z 4 na 5 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 KSW40, Polsat Sport Extra

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Włochy - Japonia, Polsat Sport

5 kwietnia (poniedziałek)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:07 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:45 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Legenda. Nasz mistrz Tomasz” - reportaż, Polsat Sport Extra

12:00 „La Liga Santander: LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:10 KSW55, Polsat Sport Fight

14:05 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:05 KSW46, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 „A year under Covid-19” - film dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

16:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:35 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Kanada - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 „La Liga Santander: LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Energa Basket Liga, 3. ćwierćfinał fazy play-off: Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport

18:00 e-sport: Ultraliga Teamfight Tactics, Polsat Games

18:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 Liga NOS: SL Benfica Lizbona - CS Maritimoą Funchal, Eleven Sports 2

20:00 „Legenda. Nasz mistrz Tomasz” - reportaż, Polsat Sport

20:00 Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

20:30 Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. Ligi” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:55 La Liga Santander: FC Barcelona - Real Valladolid, Eleven Sports 1

21:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

21:55 Liga NOS: Moreirense FC - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2

22:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: Chiny - Holandia, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 kwietnia (z poniedziałku na wtorek)
1:00 e-sport: Ultraliga Teamfight Tactics, Polsat Games

2:00 KSW45, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863B - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

149 zł Więcej...

Antena Galaxy Viva Combo V/H 24dB

Nowoczesna antena szerokopasmowa Galaxy Viva. Do w obu odbioru naziemnych...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2021

10 zł Więcej...