dodano: 2021-04-03 12:09
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału ATP World Tour Miami:Hubert Hurkacz – Jannik Sinner. Transmisje live z Premier League tylko w CANAL+ Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Burnley FC
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny
15:05 Piłka nożna: Premier League: Newcastle United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała
17:30 Piłka nożna: Premier League: Aston Villa – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka
20:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Brighton & Hove Albion
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: SC Magdeburg – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Piotr Bugajny, Krzysztof Bandych
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfB Stuttgart 1893 – Werder Brema
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Kaczmarczyk
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Krzysztof Bandych CANAL+ Family
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Elche CF – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – Dijon FCO
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Now
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Hereda San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk Eleven Sports 1
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Deportivo Alavés – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – Dijon FCO
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eurosport 1
10:00 Kolarstwo szosowe: Ronde van Vlaanderen: Wyścig
16:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Ronde van Vlaanderen: Wyścig
19:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Mężczyźni w kategorii do 61 kg Eurosport 2
12:00 Rajdy samochodowe: Extreme E, Arabia Saudyjska: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac
14:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Mężczyźni w kategorii do 55 kg
16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Kobiety w kategorii do 55 kg Golf Channel
20:30 Golf: PGA Tour, San Antonio: Finał
Komentarz: Jacek Person nSport+
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: eWinner Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Dankiewicz
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz , Mirosław Jabłoński Polsat Sport Premium 1
18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praga
Polsat Sport
16:45 Piłka nożna: Eredivisie: sc Heerenveen – AFC Ajax
18:15 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Sir Safety Conad Perugia – Vero Volley Monza Polsat Sport News
16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru: Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak
17:00 Curling: Mistrzostwa Świata: Kanada – Szwajcaria
Komentarz: Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski Sportklub
12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: MoraBanc Andorra – TD Systems Baskonia
Komentarz: Radosław Spiak
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Hereda San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak TVP Sport
16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy: Kobiety w kategorii do 55 kg
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Dołęga
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.