reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-19 - 2021-10-20

Sport w polskiej TV 4.04.2021

dodano: 2021-04-03 12:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_08_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z finału ATP World Tour Miami: Hubert Hurkacz – Jannik Sinner. Transmisje live z Premier League tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Burnley FC
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

15:05 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Ćwiąkała

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Fulham FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Brighton & Hove Albion
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SC Magdeburg – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Piotr Bugajny, Krzysztof Bandych

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart 1893 – Werder Brema
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Kaczmarczyk

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Krzysztof Bandych
 
CANAL+ Family

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Dijon FCO
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Hereda San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – Hertha BSC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Atletico Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cádiz CF – Valencia CF
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Dijon FCO
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Deportivo Alavés – Celta Vigo
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin – Hertha BSC
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Dijon FCO
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

10:00 Kolarstwo szosowe: Ronde van Vlaanderen:
Wyścig

16:45 Kolarstwo szosowe kobiet: Ronde van Vlaanderen:
Wyścig

19:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Mężczyźni w kategorii do 61 kg
 
Eurosport 2

12:00 Rajdy samochodowe: Extreme E, Arabia Saudyjska:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Gac

14:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Mężczyźni w kategorii do 55 kg

16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kategorii do 55 kg
 
Golf Channel

20:30 Golf: PGA Tour, San Antonio:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Edward Durda

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
eWinner Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów
Komentarz: Maciej Noskowicz , Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga:
FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praga

 
Polsat Sport

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
sc Heerenveen – AFC Ajax

19:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
Hubert Hurkacz – Jannik Sinner
Komentarz: Tomasz Tomaszewski, Dawid Olejniczak

22:00 Curling: Mistrzostwa Świata: 
Szwecja – Norwegia
Komentarz: Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski

03:00 (nd/pn) Curling: Mistrzostwa Świata: 
Włochy – Japonia
Komentarz: Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski
 
Polsat Sport Extra

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – Fortuna Sittard

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven – Heracles Almelo

18:15 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Conad Perugia – Vero Volley Monza
 
Polsat Sport News

16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru:
Wyścig
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

17:00 Curling: Mistrzostwa Świata: 
Kanada – Szwajcaria
Komentarz: Krystian Sobierajski, Adam Sterczewski
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andorra – TD Systems Baskonia
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
FRISCH AUF! Göppingen – Füchse Berlin
Komentarz: Mateusz Juza

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Hereda San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVP Sport

16:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kategorii do 55 kg
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Dołęga
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...