reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Resident Alien” i animacja w kwietniu w Fox Comedy

dodano: 2021-03-31 04:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W kwietniu br. w kanale Fox Comedy premierowo pojawią się - serial o lekarzu nie z tego świata - „Resident Alien”, oraz serial stworzony przez twórców Simpsonów - „Futurama” (sezony 1., 2. i 3.).

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2021 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Futurama” 1, 2 i 3 („Futurama” 1, 2 i 3)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 12 kwietnia br.) o 20:00

Przypadkowo zamrożony dostawca pizzy Philip Fry budzi się po 1000 latach. Zostaje przyjęty przez swojego jedynego potomka, starego i zepsutego naukowca, który jest właścicielem małej firmy kurierskiej. Fry spotyka jednooką Leelę, która jako doradca zawodowy poleca mu przyjąć pracę dostawcy. Fry’owi nie podoba się ten pomysł i ucieka do miasta, gdzie spotyka Bender’a, robota alkoholika, który również porzucił pracę i ta nietypowa dwójka zostaje przyjaciółmi. Fry wkrótce jednak wpada w depresję, ponieważ uświadamia sobie, że nigdy nie będzie mógł wrócić do swojego starego życia i wraca do Leeli, która zdaje sobie sprawę, że nienawidzi swojej pracy i rezygnuje. Cała trójka ląduje u wujka Fry’a. Głosów kreskówkowym postaciom użyczyli amerykańscy aktorzy, w tym Billy West, Katey Sagal, John DiMaggio, Tress MacNeille, Phil LaMarr, Lauren Tom i wielu innych. Pierwszy odcinek serialu „Futurama” pojawi się w poniedziałek, 12 kwietnia br. o godzinie 20:00 w kanale Fox Comedy. Drugi sezon serialu „Futurama” pojawi się we wtorek, 20 kwietnia br., a trzeci sezon w piątek, 30 kwietnia br. Stacja będzie emitować po dwa odcinki (więcej tutaj i tutaj).

„Resident Alien” („Resident Alien”)
emisja: w soboty (od 17 kwietnia br.) o 21:00

Statek kosmiczny rozbija się po uderzeniu pioruna w pobliżu niewielkiego miasta Patience w stanie Kolorado. Pilotem statku jest kosmita (Alan Tudyk), który ma misję zniszczenia życia na Ziemi, ale bez statku nie może wrócić z powrotem. Przybiera więc tożsamość lekarza z małego miasteczka, Harry'ego Vanderspeigle. Poznając ludzi, przybysz zaczyna mieć dylemat moralny co do swojej tajnej misji na Ziemi. Jako jedyny lekarz w okolicy zostaje poproszony o zbadanie ciała lekarza, który zmarł w podejrzanych okolicznościach. Jego dziwne zachowanie jest odrażające, ale akceptowane przez resztę społeczności. Jedynym problemem dla kosmity jest dziewięcioletni chłopiec, Max (Judah Prehn), który z jakiejś przyczyny jako jedyna istota ludzka potrafi dostrzec jego prawdziwą twarz. O wcieleniu się w rolę przybysza z kosmosu w jednym z wywiadów opowiedział Alan Tudyk. - Scenariusz od razu mi się spodobał. Na początku serialu jest taka scena, w której kosmita uczy się mówić jak człowiek i ogląda serial Prawo i porządek”, i robi wszystko na opak... to zachowanie od razu było dla mnie bardzo ekscytujące, ponieważ wiedziałem, że będzie on musiał nauczyć się wszystkiego od zera - powiedział. Serial powstał na podstawie komiksu „Resident Alien”, stworzonego przez Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a. W serialu występują Alan Tudyk jako Harry Vanderspeigle/Kosmita, Sara Tomko jako Asta Twelvetrees, Corey Reynolds jako Mike Thompson, Alice Wetterlund jako D'arcy Bloom, Levi Fiehler jako Ben Hawthorne oraz Judah Prehn jako Max Hawthorne. O tym, czy przybyszowi z innej planety uda się zaaklimatyzować na Ziemi, widzowie dowiedzą się w sobotę, 17 kwietnia br. o godzinie 21:00 w kanale Fox Comedy. Stacja będzie emitować po dwa odcinki.
 
Judah Prehn, Alan Tudyk i Gracelyn Awad Rinke w serialu „Resident Alien”, foto: Fox Networks Group
Judah Prehn, Alan Tudyk i Gracelyn Awad Rinke w serialu „Resident Alien”, foto: Fox Networks Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...