reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

3 słowackie kanały lokalne wyłączone

dodano: 2021-04-06 10:51
autor: Jan Borejko | źródło: satelitnatv.sk

VSTV kanal TV slowacki slowacja 360px.jpg Od kwietnia słowacki rynek telewizyjny jest uboższy o 3 kanały telewizyjne. Według ustaleń portalu SatelitnáTV.sk, regionalne stacje niedawno zaprzestały nadawania: Košice:Dnes, Stredoslovenská TV i Východoslovenská TV. Głównym powodem zaprzestania emisji mają być finanse.

SSTV
Stredoslovenska TV SSTV slowacki kanał słowacja 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koniec 3 stacji lokalnych na Słowacji.

Stredoslovenská TV  [SSTV - Centralna Słowacka TV] rozpoczęła nadawanie 15 września 2017 r. Zgodnie z koncesją operatorem była spółka o tej samej nazwie z siedzibą w Bańskiej Bystrzycy. Kanał nadawał 24 godziny na dobę, koncentrując się na widzach w środkowej Słowacji. Można było ją oglądać za pośrednictwem operatorów Magio, Orange, Slovanet, Antik, Vnet i DVB-T.
Strona domowa stacji SSTV.

Telewizja Východoslovenská TV [VSTV - Wschodniosłowacka TV] otrzymała koncesję w grudniu 2016 r. Kanał nadawał 24 godziny na dobę, koncentrując się głównie na wiadomościach i dziennikarstwie z całego regionu wschodniej Słowacji. Były też pokazy mody, programy o stylu życia i muzyka. Można było ją oglądać za pośrednictwem operatorów Magio, Orange, Slovanet, Antik, Vnet i DVB-T. 
Strona domowa stacji VSTV.

Košice:Dnes - telewizja [Koszyce:Dzisiaj] zaczęła działać w 2016 roku, kiedy zastąpiła wtedy pierwszą, lokalną telewizję Our. Program skupiał się na aktualnych informacjach, kulturze i wiadomościach z Koszyc. Telewizja Košice:Dnes nadaje na żywo codziennie od 18:00 do 19:00. Telewizja Košice:Dnes jest dostępna naziemnie w Koszycach i okolicach, a także u dostawców usług telewizji satelitarnej i kablowej.
Strona domowa telewizji Košice:Dnes.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama