reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał Vice tylko do 30.04 w Wielkiej Brytanii

dodano: 2021-04-06 13:50
autor: RO | źródło: tbivision.com

antena Sky UK Amerykańsko-kanadyjska spółka Vice Media ma zamknąć swój kanał linearny Vice w Wielkiej Brytanii i zbadać nowe opcje dystrybucji dla swoich treści, w tym AVOD. Decyzja została podjęta wspólnie z operatorem platformy Sky UK na Wyspach Brytyjskich i nie ma wpływu na istnienie innych wersji Vice na świecie.

Viceland


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kierowana do milenialsów grupa medialna uruchomiła Vice w Wielkiej Brytanii i Irlandii na platformie płatnej telewizji Sky UK w 2016 roku w ramach globalnej strategii wprowadzania kanałów. Wówczas ta stacja działała pod nazwą Viceland.

Na antenie Vice można obejrzeć autorskie treści, w tym „Gaycation”, „Huang’s World”, „Noisey”, „F*ck, That’s Delicious”, „Weediquette”, „Balls Deep” i inne. Jednak nadawca ma zakończyć umowę dystrybucyjną ze Sky UK wraz z końcem kwietnia 2021 roku. Vice oferuje już wiele swoich programów za pośrednictwem Channel 4.

Viceland, który przestał nadawać w Kanadzie w 2018 roku, niedawno odnowił współpracę z SBS w Australii, natomiast francuski kanał obsługiwany przez Canal+ odnotowuje dobre wyniki.

Brytyjska wersja Vice jest zaszyfrowana systemem VideoGuard na satelicie Astra 2E (28,2°E) z częstotliwości 12,070 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK). Emisja jest w jakości SD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...