reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał filmowy Nostalgia w Bułgarii

dodano: 2021-04-06 14:30
autor: RO | źródło: satinfobox.com

Nostalgia Od 5 kwietnia br. w Bułgarii dostępny jest nowy, wyspecjalizowany kanał filmowy Nostalgia. Zdaniem twórców, kanał ma na celu wypełnianie istniejącej od lat luki na krajowym rynku telewizyjnym, poprzez oferowanie popularnych tytułów z kina światowego i europejskiego z ostatnich kilkudziesięciu lat.

satinfobox.com
Nostalgia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na antenie Nostalgia nie zabraknie dzieł wielkich mistrzów światowego kina od lat 50. ubiegłego wieku do początku obecnego tysiąclecia.

Nostalgia pokaże niekwestionowane arcydzieła, takie jak "La dolce vita" czy "8½", a także filmy nieme Charliego Chaplina "Gorączka złota", "Światła wielkiego miasta", "Dyktator" czy "Dzisiejsze czasy". Pojawią się głośne produkcje od Vittorio De Sica, François Truffaut, Ettore Scola, Michelangelo Antonioni, Luchino Visconti, Andriej Tarkowski, Michaił Kałatozow i Francesco Rosi. Ponadto filmy z udziałem Lino Ventura, Jean Gabin, Jean-Paul Belmondo, Alain Delon, Louis de Funès, Nino Manfredi, Alberto Sordi, Rod Steiger, Kirk Douglas, Claudia Cardinale i Sophia Loren.

W każdy piątek i sobotę od 22:00 na kanale Nostalgia będzie premiera filmu fabularnego, nie pokazywanego w ciągu ostatnich dwóch dekad na żadnym bułgarskim kanale telewizyjnym.

Nostalgia nadaje w platformie A1 BG z satelity Hellas Sat 3 (39°E). Przekaz jest zaszyfrowany w Conax i Nagra MA z częstotliwości 12,310 GHz, pol. H (SR: 30000, FEC: 5/6; DVB-S2/8PSK).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...