reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Power Players” w kanale Boomerang

dodano: 2021-04-07 02:20 | aktualizacja: 2021-04-07 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Power Players” 9-letni Axel to bystry chłopiec, któremu nie są straszne misje specjalne. Okazuje się również, że jego zabawki to równie dzielni wojownicy. Ekipa „Power Players” pojawi się na antenie Boomeranga - emisja tego amerykańskiego serialu animowanego odbywać się będzie od poniedziałku, 12 kwietnia br. o godz. 13:00.

Boomerang „Power Players”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszystko zaczyna się kiedy Axel Mulligan zakrada się do piwnicy swojego genialnego wujka Andrew. Chłopiec wie, że w podziemnym pomieszczeniu czekają na niego niezwykłe sekrety. Okazuje się, że skrywa ono tajne laboratorium, w którym odbywają się prace nad specjalnymi opaskami. Początkowo Axel je ignoruje - jakie tajemnice może skrywać zwykła opaska? Szybko jednak przekonuje się, że jej odpowiednie wykorzystanie daje mu dostęp do świata superbohaterów.

Dzięki swojemu odkryciu chłopiec pozna ekipę nowych, kolorowych przyjaciół: Niedźwierzyńcę, Sierżanta Szarżę, jaszczurkę Galileo i zapaśnika Masko. Razem stawią czoła niezwykłym przeciwnikom. Ich szyki psują chytre postaci, takie jak MadCap czy Księżniczka Goryczka. Bardzo sprytny jest także Galileo, który potrafi uknuć niecny plan bez wiedzy reszty Power Players.

W emitowanych w Boomerangu odcinkach najmłodsi widzowie zobaczą pierwsze przygody bohaterów. Muszą oni uratować dom przed konsekwencjami zepsutego termostatu. Ale czy urządzenie na pewno samo uległo usterce? Za tą sytuacją stoi ktoś jeszcze. Odważna drużyna spróbuje także rozwiązać spór o to, co jest ważniejsze w walce: superbroń czy bohater, który jej używa? Będą chronić mieszkanie przed Jeżozwierzakiem i zagrają w hokeja, aby ustrzec miasto przed Lodołamaczem.

Premiera serialu „Power Players” odbędzie się w poniedziałek, 12 kwietnia br. o godzinie 13:00 na antenie Boomeranga - emisja codziennie o godzinie 13:00 (więcej tutaj).

„Power Players” - emisja codziennie (od 12 kwietnia 2021 roku) o godz. 13:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...