reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rok, którego nie było” w Radiu Tok FM

dodano: 2021-04-09 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Rok, którego nie było” W marcu 2020 roku szkoła musiała z dnia na dzień przenieść się do innego świata, w którym trwa do dziś. Co zmienił ten rok w życiu nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim uczniów? Co po nim zostanie? Krzysztof Horwat, reporter Radia Tok FM (Agora), szuka odpowiedzi na te pytania w radiowym serialu dokumentalnym „Rok, którego nie było”. Trzy odcinki cyklu będą dostępne co tydzień na platformie podcastowej Tok FM - na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM, a także na antenie stacji w audycji „Mikrofon Tok FM”. Pierwsza część miała swoją premierę online w czwartek, 8 kwietnia br.

Radio Tok FM „Rok, którego nie było”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy odcinek nowego serialu dokumentalnego Tok FM przedstawia wydarzenia roku pandemii widziane oczami nauczycieli. Pokazuje, jak z dnia na dzień szkoła i pracujący w niej ludzie musieli przenieść się w czasie i przestrzeni - nauczyć się uczyć na odległość, przez internet. Coś, co dziś wydaje się nam pandemiczną codziennością, było rewolucją, jakiej szkoła nie przeszła od dekad. Nie wszystko poszło gładko, nie wszystko wyszło - co z tego w nas zostanie?

Krzysztof Horwat rozmawia o tym z nauczycielami, odwiedza ich w domach w czasie zdalnych lekcji. Spotyka się z rodzinami, którym domowa szkoła wywróciła życie do góry nogami. Pyta o problemy uczniów, opowiada konkretne historie.

Co czwartek, przez trzy kolejne tygodnie, na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji Tok FM ukazywać się będą kolejne odcinki serialu. Obraz zdalnej, pandemicznej szkoły będzie stopniowo uzupełniany o kolejne perspektywy, w tym tę najważniejszą - uczniowską.

Premiera pierwszego odcinka serialu „Rok, którego nie było” nastąpiła w czwartek, 8 kwietnia br. w samo południe. Serialu „Rok, którego nie było” będzie można również posłuchać na antenie Tok FM - kolejne odcinki emitowane będą w dniu premiery w ramach audycji „Mikrofon Tok FM” po godzinie 20:00 (więcej tutaj). Oprócz tego pierwszy odcinek cyklu będzie dostępny też w ramach podcastu Tok FM Select na platformach podcastowych. 

Autorem i prowadzącym serial „Rok, którego nie było” jest reporter Tok FM Krzysztof Horwat. Za oprawę muzyczną odpowiada Bartosz Dąbrowski, za oprawę graficzną Marta Szewczyk, a za opiekę redakcyjną Magdalena Birecka (więcej tutaj).

Premierę serialu „Rok, którego nie było” wspiera promocja antenowa w Radiu Tok FM, a także kampania na antenie stacji, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach Tok FM w mediach społecznościowych.

„Rok, którego nie było” - emisja w czwartki o godz. 20:00 w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...