reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „The Voice Kids” 4 w kanałach TVP

dodano: 2021-04-09 06:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W soboty, 10 i 17 kwietnia br. o godz. 20:00 w kanale TVP2, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną premierowo odcinki odpowiednio 13. i 14. sezonu 4. programu „The Voice Kids”, którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał tego widowiska. W jury zasiadają Joanna Klepko „Cleo”, Dawid Kwiatkowski, Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, a prowadzącymi są Ida Nowakowska-Herndon i Tomasz Kammel. Wcześniejsze odcinki programu pokaże TVP Polonia.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczestnicy czwartej edycji talent show „The Voice Kids” staną do muzycznej walki o zwycięstwo. Gwiazdą trzynastego odcinka czwartego sezonu będzie wokalistka Marina Łuczenko-Szczęsna.

Po wielu tygodniach zmagań na muzycznej scenie „The Voice Kids” przyszedł czas na finałową rozgrywkę. W tym sezonie finał został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich widzowie zobaczą premierowo w sobotę, 10 kwietnia br. o godzinie 20:00 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka.

Na scenie widzowie zobaczą troje finalistów z każdej drużyny. Z zespołu Cleo do finału dotarli Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Drużynę Dawida Kwiatkowskiego reprezentować będą Natalia Pawelska, Aleksander Klembalski oraz Zofia Sławińska. Wokalne umiejętności zaprezentują także Amelia Borkowska, Mikołaj Jabłoński i Sara Egwu-James, których trenerami są Tomson i Baron. Po wszystkich występach to właśnie trenerzy wybiorą po jednej osobie, które w przyszłym tygodniu będą walczyć o tytuł „Najlepszego głosu kids w Polsce” oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. 

W trzynastym odcinku czwartego sezonu na scenie widzowie usłyszą nie tylko dziewięcioro finalistów czwartej edycji „The Voice Kids”. Muzycznym gościem będzie Marina Łuczenko-Szczęsna, która podobnie jak finaliści swoją przygodę z muzyką zaczynała jako dziewczynka. Zanim skończyła 10 lat zajęła drugie miejsce na „Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej” w Częstochowie i była trzykrotną laureatką „Międzyszkolnego Festiwalu” w Stalowej Woli. Mając niespełna 11 lat wystąpiła w spektaklu telewizyjnym „Ballada o zabójcach”, a trzy lata później wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 1. „Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci”. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Na scenie „The Voice Kids” Marina Łuczenko-Szczęsna zaśpiewa singiel „Nigdy więcej”, który w serwisie YouTube wyświetlono dotychczas prawie 9 milionów razy.

Pierwsza część finału „The Voice Kids” z gościnnym udziałem Mariny Łuczenko-Szczęsnej wyemitowana zostanie premierowo w sobotę, 10 kwietnia br. o godzinie 20:00 w TVP2. Druga część finału (odcinek czternasty), podczas której widzowie wybiorą zwycięzcę muzycznego widowiska, pokazana zostanie premierowo w sobotę, 17 kwietnia br. o godzinie 20:00 w TVP2. Odcinki te będą mogli również zobaczyć widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka (więcej tutaj).
 
Tomasz Kammel, Marcin Maciejczak, Jacek Kurski i Antoni Scardina w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Tomasz Kammel, Marcin Maciejczak, Jacek Kurski i Antoni Scardina w programie „The Voice Kids”, foto: TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP
Joanna Klepko „Cleo” w programie „The Voice Kids”, foto: Jan Bogacz/TVP


„The Voice Kids” - sezon 4., emisja w soboty o godz. 20:00 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie kanałów TVP HD i TVP Rozrywka, a wcześniejsze odcinki pokaże TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...