reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ Polska z koncesją dla kanału Strefa Abonenta

dodano: 2021-04-09 07:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Strefa Abonenta (Canal+ Polska) W poniedziałek, 22 marca br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Canal+ Polska z siedzibą w Warszawie koncesji na kolejny okres udzielonej na rozpowszechnianie programu telewizyjnego w sposób rozsiewczy satelitarny pod nazwą Strefa Abonenta, o charakterze wyspecjalizowanym poświęconym wyłącznie autopromocji własnej działalności nadawcy. Stacja dostępna jest w należącej do jej nadawcy Platformie Canal+. Akcjonariuszami spółki Canal+ Polska są Groupe Canal+, TVN Media (Discovery) i Liberty Global Venture Holding B.V.

Strefa Abonenta (Canal+ Polska)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program będzie: rozpowszechniany codziennie, nie mniej niż 6 godzin na dobę; miał charakter wyspecjalizowany - poświęcony wyłącznie autopromocji własnej działalności nadawcy; zawierał audycje i inne przekazy realizujące wyspecjalizowany charakter programu, które zajmą nie mniej niż 80 proc. miesięcznego czasu nadawania programu w godzinach 6:00-23:00, rozliczanego w okresach tygodniowych w wymienionych godzinach; rozpowszechniany w sposób rozsiewczy satelitarny.

Koncesja obowiązuje od dnia 23 sierpnia 2021 roku i wygasa z dniem 22 sierpnia 2031 roku.

Spółka ITI Neovision (obecnie funkcjonująca pod nazwą Canal+ Polska) z siedzibą w Warszawie uzyskała w dniu 23 sierpnia 2011 roku koncesję na rozpowszechnianie w sposób rozsiewczy satelitarny programu telewizyjnego pod nazwą Strefa Abonenta (więcej tutaj i tutaj). Koncesja ta obowiązuje od dnia 23 sierpnia 2011 roku i wygasa z dniem 22 sierpnia 2021 roku. Wnioskiem z dnia 20 sierpnia 2020 roku spółka Canal+ Polska wystąpiła o udzielenie koncesji na kolejny okres. 22 marca 2021 roku decyzja regulatora rynku została wydana na podstawie uchwały Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji z dnia 28 stycznia 2021 roku w sprawie udzielenia, na kolejny okres, koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą Strefa Abonenta (więcej tutaj i tutaj).

Akcjonariuszami spółki Canal+ Polska są Groupe Canal+, TVN Media (Discovery) i Liberty Global Venture Holding B.V.

Kanał Strefa Abonenta dostępny jest w należącej do jego nadawcy Platformie Canal+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...