reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-26 - 2021-07-27 - 2021-07-28

10-12.04 Polsat Sport: UFC, derby Pragi i magazyny

dodano: 2021-04-10 06:03 | aktualizacja: 2021-04-10 11:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 10-11 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Top Rank, curling, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj, tutaj i tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), curling (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

10 kwietnia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3 

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:07 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:50 KSW48, Polsat Sport

12:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cagliari: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 2. Bundesliga: SC Paderborn 07 - VfL Bochum, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cagliari: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 Tauron Liga, 1. finał fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

14:55 La Liga Santander: Spezia Calcio - FC Crotone, Eleven Sports 4

14:55 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - ŁKS Łódź, Ipla

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

15:05 KSW51, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg, Eleven Sports 2

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 Bundesliga: „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 3

15:55 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Górnik Łęczna, Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec, Ipla

16:00 „A year under Covid-19” - film dokumentalny, Polsat Sport Premium 1

16:10 La Liga Santander: Athletic Bilbao - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 3

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: faza play-off, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga, 1. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: E.Leclerc Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:55 Serie A Tim: Parma Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 (Eleven Sports 1), 19:30 (Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD) i 20:30 (Canal+ 1) La Liga Santander: Real Madryt CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1, Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ 4K Ultra HD
komentują: Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak (w Eleven Sports 1) oraz Bartosz Gleń i Tomasz Ćwiąkała (w Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ 4K Ultra HD)

18:00 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - FC Slovan Liberec, Polsat Sport Premium 1

18:25 Bundesliga: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund, Eleven Sports 3

18:55 Liga NOS: CD Tondela - FC Porto, Eleven Sports 4

19:00 (Polsat Sport Extra) i 20:30 (Polsat Sport) UFC on ABC, Polsat Sport i Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 tenis ziemny, turniej ATP w Marbelli: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:40 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i nSport+
komentują: Marcin Grzywacz i Jakub Ostrowski (w Eleven Sports 2) oraz Tomasz Smokowski i Marek Jóźwiak (w nSport+)

21:00 Bundesliga: „Najszybsze gole Bundesligi” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 Liga NOS: Pacos de Ferreira - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

23:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 10 na 11 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:00 KSW49, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

3:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: 2. półfinał, Polsat Sport News

4:00 gala bokserska Top Rank w Tulsie, Polsat Sport

11 kwietnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 „Atleci” - magazyn sportowy, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Inter Mediolan - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Miedź Legnica, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:35 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Odra Opole, Ipla

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - FC Nantes, Eleven Sports 2

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Cagliari: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Marbelli: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:25 Eredivisie: VVV-Venlo - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga, 3. półfinał fazy play-off: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Hellas Werona FC - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 4

15:00 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Eredivisie: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Augsburg, Eleven Sports 3

16:40 Eredivisie: RKC Waalwijk - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

17:00 „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:00 Tauron 1. Liga: KPS Siedlce - BKS Visła Bydgoszcz, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 „Moi bohaterowie: Joshua Kimmich” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 Tauron 1. Liga: Polski Cukier Avia Świdnik - BBTS Bielsko-Biała, Ipla

17:55 Serie A Tim: 1. FC Köln Kolonia - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 2

18:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport

18:25 La Liga Santander: Real Valladolid - Granada CF Grenada, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:50 „Atleci” - magazyn sportowy, Polsat Sport News

19:00 (Polsat Sport Extra) i 20:30 (Polsat Sport) curling, mistrzostwa świata w Calgary: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport i Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Atletico Madryt, Eleven Sports 1

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 Tauron 1. Liga, 2. ćwierćfinał fazy play-off: eWinner Gwardia Wrocław - Exact Systems Norwid Częstochowa, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Angers SCO, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

20:55 Liga NOS: Sporting CP Lizbona - FC Famalicao, Eleven Sports 4

21:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:50 KSW49, Polsat Sport Fight

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 11 na 12 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 curling, mistrzostwa świata w Calgary: finał, Polsat Sport

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 KSW58, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...