reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-07-26 - 2021-07-27 - 2021-07-28

Sport w polskiej TV 11.04.2021

dodano: 2021-04-10 12:33 | aktualizacja: 2021-04-11 00:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Legia Warszawa. Transmisje live z Eredivisie tylko w Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Skrzyński, Michał Żewłakow 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Newcastle United
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Gutka

15:05 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United – Arsenal FC
Komentarz: Piotr Domagała, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – CA Osasuna
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Real Sociedad
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

19:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston:
Finał
Weronika Kudermietova - Danka Kovinic 

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski

21:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Denver Nuggets – Boston Celtics
Komentarz: Bartosz Tomczak, Wojciech Kijanowski
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Komentarz: Rafał Skrzyński, Michał Żewłakow 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski

 
CANAL+ Family

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
SG Flensburg-Handewitt – DHfK Lipsk
Komentarz: Krzysztof Bandych, Artur Kwiatkowski

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Real Madryt
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Angers SCO
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Cagliari Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Sampdoria Genua – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Bologna FC 1909
Komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennais – FC Nantes
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC – Genoa CFC 1893
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Urban

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 – FC Augsburg
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyonnais – Angers SCO
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Cagliari Calcio
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona FC – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid – Granada CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

21:00 Piłka nożna: NOS Liga:
Sporting CP – FC Famalicão
Komentarz: Tomasz Zieliński, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

12:30 Wyścigi samochodowe: Formuła E: ePrix Włoch:
Wyścig 2

15:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Mężczyźni w kategorii powyżej 109 kg

00:00 (nd/pn) Curling: Mistrzostwa Świata:
Finał
 
Eurosport 2

12:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy:
Kobiety w kategorii powyżej 87 kg

 
Motowizja

13:50 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe:, Monza:
Wyścig 2

15:05 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe:, Monza:
Wyścig 2
 
nSport+

13:45 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Komentarz: Edward Durda, Robert Sawina

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Dankiewicz

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Mirosław Jabłoński
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów – Miedź Legnica

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Damian Dacewicz

18:30 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – AC Sparta Praga

20:30 Curling: Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce

00:00 (nd/pn) Curling: Mistrzostwa Świata:
Finał

 
Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: ATP World Tour, Cagliari:
Finał

14:00 Tenis: ATP World Tour, Marbella:
Finał

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
eWinner Gwardia Wrocław – Exact Systems Norwid Częstochowa
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Utrecht – Feyenoord

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
VVV-Venlo – PSV Eindhoven
    

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
RKC Waalwijk – AFC Ajax
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Frutti Extra Bursaspor – Fenerbahçe Beko
Komentarz: Jakub Lipczik

14:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Ogm Ormanspor
Komentarz: Jakub Ryś

18:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
KS Dekorglass Działdowo – Sokołów S.A. Jarosław
Komentarz: Radosław Gielo
 
TVP 1

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
 
TVP Sport

10:30 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy:
Finały
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Marek Kolbowicz

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Legia Warszawa
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
MTS Kwidzyn – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

699 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...