reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wymarzone ogrody” 4 w kanale HGTV

dodano: 2021-04-10 16:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

HGTV Home & Garden W niedzielę, 11 kwietnia br. o godz. 11:30 w kanale HGTV wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 4. sezonu programu „Wymarzone ogrody”. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie stacji HGTV i ITVN Extra (TVN International Extra) Jak czytamy w opisie, takich ekspertek ze świecą szukać. Zaprojektują ogródek, przebudują go, przekopią i do tego nauczą widzów, jak o niego dbać. A to wszystko w trzy dni. Kreatywne siostry wkraczają wszędzie, gdzie właścicielom brakuje pomysłu. To właśnie one tworzą „Wymarzone ogrody”. Izabela Piórkowska i Olga Szarmach w nowych odcinkach ponownie udowodnią, że ich wyobraźnia nie zna granic.

HGTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miejskie ogródki, tarasy, małe działki to ich specjalność. Wszystko, czego dotykają, zamienia się w prawdziwe złoto. W ciągu kilku dni Olga Szarmach i Izabela Piórkowska tworzą przytulne, nowoczesne i magiczne przestrzenie. Która z ich zielonych metamorfoz podbije serca bohaterów programu oraz widzów?

W premierowych odcinkach widzowie poznają bliźniaczki, które wraz z ekipą HGTV przygotują niespodziankę dla rodziców na 35. rocznicę ślubu. Kolejnym bohaterami będzie także Beata i Jasin. Ich ogród mówiąc wprost - jest w katastrofalnym stanie. Dowiemy się również, jak zaprojektować niewielką przestrzeń, żeby zachwycała jednocześnie dorosłych i dzieci. Siostrzany duet zadba o funkcjonalność i dodatki tak, by wszystko współgrało ze sobą w każdym calu. Jak zapewnia nadawca, wiosna to idealny czas na zmiany. Również w ogrodzie (więcej tutaj).
 
Olga Szarmach i Izabela Piórkowska w programie „Wymarzone ogrody”, foto: TVN Discovery
Olga Szarmach i Izabela Piórkowska w programie „Wymarzone ogrody”, foto: TVN Discovery


„Wymarzone ogrody” - sezon 4., emisja w niedziele (od 11 kwietnia 2021 roku) o godz. 11:30 w HGTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów HGTV i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...